SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Basia wprowadza się do Wiktora, ale wciąż kocha Michała - ZWIASTUN 2 odcinka

Powiedz TAK! Basia wprowadza się do Wiktora, ale wciąż kocha Michała - ZWIASTUN 2 odcinka

08.03.2016, godz. 21:10
Powiedz TAK! odc. 2. Basia (Katarzyna Zawadzka), Wiktor (Paweł Domagała)
Powiedz TAK! odc. 2. Basia (Katarzyna Zawadzka), Wiktor (Paweł Domagała) foto: Polsat

Basia (Katarzyna Zawadzka) z serialu "Powiedz TAK!" postawi wszystko na jedną kartę i odejdzie z kancelarii zaborczego ojca. W 2 odcinku "Powiedz TAK!" Oskar (Cezary Pazura) będzie wściekły! Czy niedoszła prawniczka zamieszka z Wiktorem (Paweł Domagała)? Muzyk, którego poznała na weselu Natalii (Anna Karczmarczyk) bardzo ją polubił! Dlatego razem rozkręcają firmę organizującą śluby i wesela... Zobaczcie zwiastun 2 odcinka "Powiedz TAK!"

"Powiedz TAK!" odcinek 2 - wtorek, 8.03.2016, o godz. 21.30 w Polsacie

Po tym, jak w 1 odcinku "Powiedz TAK!" Basia nawaliła w pracy, ojciec nie będzie chciał jej więcej widzieć w kancelarii.

Patrz: Powiedz TAK! Obsada, kim są bohaterowie nowego serialu Polsatu

W 2 odcinku "Powiedz TAK!" Oskar wciąż jest wściekły na córkę i nie pozwala córce wrócić do pracy. Basia odchodzi z kancelarii i z pomocą macochy Doroty (Ewa Bukowska), matki Natalii, przeprowadza się do ciotki Zofii (Maria Pakulnis).

Już wcześniej Wiktor zasugerował jej, żeby zawodowo zajęła się organizacją ślubów. Dziewczyna zgadza się więc wyprawić kolejne wesele z jego pomocą. Wspólnie z przyjaciółką Justyną (Agnieszka Więdłocha) z Bartkiem (Nikodem Rozbicki), kolegą Wiktora, rozpoczynają współpracę. Czy między Basią z Wiktorem narodzi się romans?

Przeczytaj: Powiedz TAK! Basia rozkocha w sobie muzyka Wiktora

Jeszcze w tym samym odcinku serialu "Powiedz TAK!" Wiktor wyznaje Basi, że szuka współlokatorki - U mnie się teraz pokój zwolnił i szukam takiej młodej, pięknej dziewczyny - mówi muzyk. Basia przyjmuje jego propozycję. Opuszcza mieszkanie ciotki i wprowadza się do Wiktora, który już pierwszego wspólnego wieczoru chce ją uwieść.

W życiu Basi cały czas obecny jej jej były chłopak Michał (Mikołaj Roznerski). Do biznesu ślubnego Basi dołącza bowiem kwiaciarnia Michała. A to nie podoba się jego dziewczynie Oldze (Sylwia Gliwa). Basia odnosi pierwszy sukces i  jest dumna z pierwszych, samodzielnie zarobionych pieniędzy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: