SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! odcinek 13 online na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Powiedz TAK! odcinek 13 online na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

17.05.2016, godz. 20:10
Powiedz TAK! odc. 13. Michał (Mikołaj Roznerski), Olga (Sylwia Gliwa)
Powiedz TAK! odc. 13. Michał (Mikołaj Roznerski), Olga (Sylwia Gliwa) foto: Polsat

"Powiedz TAK!" ostatni odcinek 13 w internecie online za darmo jest dostępny. "Powiedz TAK!" online odcinek 13 można obejrzeć na ipla.tv tydzień przed emisją w telewizji. "Powiedz TAK!" odcinek 13 premiera w telewizji Polsat we wtorek, 24.05.2016, o godz. 22.00 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 13 odcinek "Powiedz TAK!" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Powiedz TAK!" odcinek 13 online za darmo - oto link:

Zobacz: "Powiedz TAK!" odcinek 13 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Powiedz TAK!" odcinek 13 - streszczenie, co się wydarzy?

Basia (Katarzyna Zawadzka) idzie z Justyną (Agnieszka Więdłocha) po wyniki. Lekarz zleca kolejną serię badań. Olga (Sylwia Gliwa)  nalega, aby to Adamczyk zorganizowała jej przyjęcie weselne. Tadeusz (Piotr Gąsowski) szantażuje Oskara (Cezary Pazura). Dorota (Ewa Bukowska) dowiaduje się, że Oskar nagrywa swoich klientów. Mają sposób, aby zamknąć usta Tadeuszowi. Olga kłóci się z Michałem (Mikołaj Roznerski) o charakter uroczystości.

Justyna, przyparta do muru, wyznaje Bartkowi (Nikodem Rozbicki) , że zakochała się w Wiktorze (Paweł Domagała). Między Bartkiem a Wiktorem dochodzi do kłótni. Brzozowski jest zaskoczony wyznaniem Basi. Oskar zwierza się Zofii (Maria Pakulnis) ze swoich kłopotów. Tymczasem Michał ucieka sprzed ołtarza. Wybiega za Basią z kościoła i wyznaje jej miłość. Olga jest zdruzgotana, a wściekła Basia ucieka w ramiona Wiktora. Kiedy go całuje, dostrzega w głębi mieszkania Justynę. Odchodzi bez słowa i zalewa się łzami. Bartek nie może się pogodzić ze stratą Justyny. Basia wraca do swojego nowego mieszkania. Zastaje tam Zofię i ogromny bukiet kwiatów. Ciotka daje jej życiową radę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: