SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! odcinek 12 online na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

Powiedz TAK! odcinek 12 online na ipla.tv w internecie za darmo przed emisją w Polsacie

10.05.2016, godz. 20:10
Powiedz TAK! odc. 1. Basia (Katarzyna Zawadzka), Michał (Mikołaj Roznerski), Olga (Sylwia Gliwa)
Powiedz TAK! odc. 1. Basia (Katarzyna Zawadzka), Michał (Mikołaj Roznerski), Olga (Sylwia Gliwa) foto: Polsat

"Powiedz TAK!" odcinek 12 w internecie online za darmo jest dostępny. "Powiedz TAK!" online odcinek 12 można obejrzeć na ipla.tv tydzień przed emisją w telewizji. "Powiedz TAK!" odcinek 12 premiera w telewizji Polsat we wtorek, 17.05.2016, o godz. 22.00 w Polsacie. Przed premierą w telewizji Polsat 12 odcinek "Powiedz TAK!" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Powiedz TAK!" odcinek 12 online za darmo - oto link:

Zobacz: "Powiedz TAK!" odcinek 12 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA.tv >>>

"Powiedz TAK!" odcinek 12 - streszczenie, co się wydarzy?

Basia (Katarzyna Zawadzka) wynajmuje mieszkanie i przyjmuje od Ewy (Tamara Arciuch) ofertę pracy. Michał (Mikołaj Roznerski) mówi Justynie (Agnieszka Więdłocha), że się żeni. Olga (Sylwia Gliwa) proponuje, aby to Basia zorganizowała ich wesele.

Wiktor (Paweł Domagała) robi Basi urodzinową niespodziankę. W przypływie szczerości zdradza, że nie chce innej współlokatorki. Justyna mówi Basi o ślubie Michała. Dawny narzeczony prosi Adamczyk, by nie przyjmowała zlecenia od Olgi.

Matka Wiktora (Ewa Skibińska) prosi Basię o spotkanie. Dziewczyna dowiaduje się, że Wiktor jest adoptowanym dzieckiem. Kobieta ma nadzieję, że Basia się z nim zwiąże. Tymczasem Adamczyk zgadza się zorganizować jubileusz państwa Brzozowskich.

Justyna i Wiktor ulegają czarowi chwili... Producent zgadza się nagrać płytę, ale stawia warunek: Bartek nie może być basistą. Wiktor jednak odmawia. Justyna zgadza się spotkać z Bartkiem (Nikodem Rozbicki), ale ten domyśla się, że ma ona romans z Wiktorem. Brzozowski zjawia się w domu rodziców. W ramach przeprosin daje im koncert. W międzyczasie Mirek (Robert Wabich) oświadcza się Zofii (Ewa Pakulnis).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: