SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Justyna i Wiktor całują się. Spędzą razem noc?

Powiedz TAK! Justyna i Wiktor całują się. Spędzą razem noc?

10.05.2016, godz. 22:57
Powiedz TAK! odc. 12. Justyna (Agnieszka Więdłocha), Wiktor (Paweł Domagała)
Powiedz TAK! odc. 12. Justyna (Agnieszka Więdłocha), Wiktor (Paweł Domagała) foto: Polsat/ ipla.tv

Sensacja w serialu "Powiedz TAK!" Justyna (Agnieszka Więdłocha) i Wiktor (Paweł Domagała) zostaną kochankami? W 12 odcinku "Powiedz TAK!" pierwszy pocałunek pary przyjaciół. Zakochany w Basi (Katarzyna Zawadzka) Wiktor chce w ten sposób zapomnieć o swojej nieszczęśliwej miłości. A Justyna pragnie choć przez chwilę nie myśleć, że choruje na raka.

"Powiedz TAK!" odcinek 12 - wtorek, 17.05.2016, o godz. 22 w Polsacie

Szokujący zwrot akcji w serialu "Powiedz TAK!". Justyna i Wiktor ulegają nastrojowi chwili i w 12 odcinku "Powiedz TAK!" namiętnie się całują. Jak do tego dochodzi? Po części do ich wybuchu namiętności przyczynia się Basia, która odtrąciła Wiktora i wyprowadza się z jego mieszkania.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO

Nieszczęśliwie zakochany Wiktor szybko znajduje sobie pocieszenie w osobie najlepszej przyjaciółki Basi. Wykorzystuje Justynę, która przeżywa trudne chwile w oczekiwaniu na wynik biopsji. Badanie ma wykazać czy guz na jajniku, który ostatnio wykrył u niej ginekolog to rak.

W 12 odcinku "Powiedz TAK!" Basia wynajmuje mieszkanie i postanawia wyprowadzić się od Wiktora. Decyduje się także przyjąć od Ewy (Tamara Arciuch) ofertę pracy. Tymczasem Brzozowska (Ewa Skibińska), matka Wiktora, prosi Basię o spotkanie. Basia poznaje od lat skrywaną tajemnicę, że Wiktor jest adoptowanym dzieckiem.

Brzozowska nie kryje, że chciałaby by Basia dostrzegła w jej synu kogoś więcej niż tylko kumpla i w przyszłości związała się z jej synem. Chce też by dziewczyna zorganizowała przyjęcie z okazji jubileuszu jej małżeństwa z Krzysztofem (Jan Jankowski).

Zobacz: Powiedz TAK! - wszystkie odcinki online za darmo w internecie

Podczas tej imprezy Justyna i Wiktor ulegają czarowi chwili. Całują się i oboje czują z tego powodu wyrzuty sumienia. Jurecki, producent muzyczny, dostrzega pewien potencjał w piosenkach Wiktora i zgadza się wydać jego płytę. Stawia jednak pewien warunek - Brzozowski musi zmienić Bartka na innego basistę. Wiktor stanowczo odmawia.

Justyna zgadza się spotkać z Bartkiem. Chłopak zaczyna się domyślać, że jego ukochaną coś łączy z Wiktorem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: