SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Basia urządzi ślub Michała i Olgi

Powiedz TAK! Basia urządzi ślub Michała i Olgi

10.05.2016, godz. 21:00
Powiedz TAK! odc. 1. Basia (Katarzyna Zawadzka), Michał (Mikołaj Roznerski), Olga (Sylwia Gliwa)
Powiedz TAK! odc. 1. Basia (Katarzyna Zawadzka), Michał (Mikołaj Roznerski), Olga (Sylwia Gliwa) foto: Polsat

Organizacja tego ślubu w serialu "Powiedz TAK!" to dla Basi (Katarzyna Zawadzka) prawdziwego wyzwanie. W 12 odcinku "Powiedz TAK!" Basia dowiaduje się, że jej ukochany Michał (Mikołaj Roznerski) żeni się ze swoją partnerką Olgą (Sylwia Gliwa). Jakby tego było mało Olga chce, by to właśnie Basia urządziła ich ślub i wesele. Michał, który wciąż kocha dawną dziewczynę, kategorycznie się temu sprzeciwia.

"Powiedz TAK!" odcinek 12 - wtorek, 17.05.2016, o godz. 22.00 w Polsacie

Michał i Olga z serialu "Powiedz TAK!" wezmą ślub? Wszystko na to wskazuje, że kochanka Michała, która jest także matką jego syna Tadzia (Kacper Janik), wreszcie dopnie swego i po trwającym trzy lata związku zaciągnie go przed ołtarz.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO

W 12 odcinku "Powiedz TAK!" Justyna dowiaduje się od Michała, że ten żeni się z Olgą. Narzeczona Michała, za namową swojej przyjaciółki Beaty (Marta Dąbrowska), proponuje, aby to Basia zorganizowała ich przyjęcie weselne. Justyna mówi Basi o ślubie Michała i Olgi. Ta wiadomość jest dla niej prawdziwym wstrząsem.

Michał spotyka się z Basią i prosi, by nie przyjmowała zlecenia od Olgi. Ona jednak uważa, że nie ma powodu, by odrzuciła propozycję Olgi. W końcu ich związek to już przeszłość. Basia mówi jedno, a czuje drugie. Jej serce rozpada się na kawałki gdy uświadamia sobie, że jej ukochany się żeni i już nigdy nie będą razem. Oboje przecież wciąż się kochają. Tak się przynajmniej Basi wydaje...

Zobacz: Powiedz TAK! - wszystkie odcinki online za darmo w internecie

W 12 odcinku "Powiedz TAK!" Michał przekonuje Olgę, że nie powinni zatrudniać Basi jako organizatorki ich ślub, bo dla całej ich trójki będzie to mało komfortowa i żenująca sytuacja. Olga domyśla się, że narzeczony nie jest z nią do końca szczery. Bo choć zgodził się na ślub i drugie dziecko, to nie kocha jej tak mocno jak Basię.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: