SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Justyna choruje na raka. Wstrząsająca diagnoza lekarza

Powiedz TAK! Justyna choruje na raka. Wstrząsająca diagnoza lekarza

03.05.2016, godz. 11:00
Powiedz TAK! odcinek 10, Justyna (Agnieszka Więdłocha)
Powiedz TAK! odcinek 10, Justyna (Agnieszka Więdłocha) foto:

Świat Justyny (Agnieszka Więdłocha) z serialu "Powiedz TAK!" legnie w gruzach. W 10 odcinku "Powiedz TAK!" przyjaciółka Basi (Katarzyna Zawadzka) dowie się, że choruje na raka! Czy Justyna podda się specjalistycznemu leczeniu i pokona śmiertelną chorobę? Przyjaciele z pewnością będą ją wspierać w ciężkiej walce z nowotworem. Co wydarzy się w nowych odcinkach "Powiedz TAK!"?

"Powiedz TAK!" odcinek 10 - wtorek, 3.05.2016, o godz. 21.40 w telewizji Polsat

W "Powiedz TAK" Justyna była w szoku, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży. Test ciążowy pokazał dwie wyraźne kreski, ale to nie znaczy, że przyjaciółka Basi będzie mamą. To tylko fałszywy alarm.

Zobacz: Powiedz TAK! Dlaczego Weronika Rosati przyjęła rolę w serialu?

Po ostatnich wydarzeniach Justyna ma mętlik w głowie. Właśnie dlatego postanowiła trzymać Bartka (Nikodem Rozbicki) na dystans. Gdy w 10 odcinku "Powiedz TAK" chłopak odwiedzi ją w pracy, Oskar wyrzuci go z biura.

Wieczorem Zosia, Basia i Justyna urządzają babską imprezę w mieszkaniu ciotki. Trzy singielki rozmawiają przy winie o mężczyznach. Justyna jeszcze nie wie, że padł na nią wyrok śmiertelnej choroby.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO

Następnego dnia, w 10 odcinku "Powiedz TAK" Justyna wybierze się do lekarza, a na miejscu usłyszy, że ma raka. - Pani Justyno. Najpierw zrobimy biopsję, żeby sprawdzić, z czym mamy do czynienia - powie poważnie lekarz, a świat pacjentki nagle legnie w gruzach.

Dopiero w 11 odcinku "Powiedz TAK" Basia dowie się o chorobie przyjaciółki. Pomoże jej przetrwać trudy walki z nowotworem?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: materiały prasowe
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: