SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Nie będzie 2 sezonu Powiedz TAK! Jest już decyzja Polsatu

Powiedz TAK! Nie będzie 2 sezonu Powiedz TAK! Jest już decyzja Polsatu

24.05.2016, godz. 22:41
Powiedz TAK! odc. 3 Basia (Katarzyna Zawadzka), Justyna (Agnieszka Więdłocha), Wiktor (Paweł Domagała), Bartek (Nikodem Rozbicki)
Powiedz TAK! odc. 3 Basia (Katarzyna Zawadzka), Justyna (Agnieszka Więdłocha), Wiktor (Paweł Domagała), Bartek (Nikodem Rozbicki) foto: Polsat

To koniec "Powiedz TAK!" w telewizji Polsat. Już zapadła decyzja, że "Powiedz TAK!" skończy się po pierwszej serii. Nie będzie 2 sezonu "Powiedz TAK!", bo serial o miłosnych perypetiach czwórki przyjaciół ma zbyt słabe wyniki oglądalności. Ostatni odcinek "Powiedz TAK" we wtorek, 24.05.2016, o godz. 22.05.

Powiedz TAK! odcinek 13 ostatni - wtorek, 24.05.2016, o godz. 22 w Polsacie

"Powiedz TAK!" zadebiutował na antenie Polsatu wiosną 2016, ale wygląda na to, że nie podbił serc widzów. Wyniki oglądalności "Powiedz TAK!" przesądziły o dalszych losach produkcji. To już pewne, że nie będzie 2 sezonu "Powiedz TAK!".

Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupy, firmy produkującej "Powiedz TAK!", w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl potwierdził, że nie powstaną nowe odcinki. - Nie pracujemy nad kontynuacją serialu "Powiedz TAK!". Obraz życia współczesnych wielkomiejskich trzydziestolatków okazał się w tej formule zbyt niszowy, jak na główną antenę Polsatu - wyjaśnił.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO

Ostatni odcinek "Powiedz TAK", w którym główne role grają Katarzyna Zawadzka, Paweł Domagała, Agnieszka Więdłocha, Nikodem Rozbicki, Mikołaj Roznerski i Sylwia Gliwa widzowie zobaczą w Polsacie we wtorek, 24.05.2016, o godz. 22.10. Niestety finał "Powiedz TAK!" skończy się w takim momencie, że losy wszystkich bohaterów pozostaną w zawieszeniu.

W 13 odcinku "Powiedz TAK!" odbędzie się ślub Michała (Mikołaj Roznerski) i Olgi (Sylwia Gliwa), podczas którego pan młody zrozumie, że kocha Basię (Katarzyna Zawadzka) i ucieknie sprzed ołtarza. Z kolei Basia wreszcie zda sobie sprawę, że jest zakochana w Wiktorze (Paweł Domagała). Niestety za późno, bo on będzie już z Justyną (Agnieszka Więdłocha).

Fani "Powiedz TAK" na pewno będą zawiedzeni ostatnim odcinkiem serialu. Niskie wyniki oglądalności "Powiedz TAK" skłoniły telewizję Polsat do podjęcia decyzji o zakończeniu produkcji na pierwszym sezonie i to w takim momencie, który nic widzom nie wyjaśnia do końca.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: