SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zaatakowany przez fanki na planie serialu

Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zaatakowany przez fanki na planie serialu

21.03.2016, godz. 14:37
Powiedz TAK! odc. 5 Michał (Mikołaj Roznerski)
Powiedz TAK! odc. 5 Michał (Mikołaj Roznerski) foto: Polsat

Mikołaj Roznerski dzięki roli w serialu "Powiedz TAK!" zyskał jeszcze większe grono fanek i coraz częściej odczuwa skutki popularności. Na razie aktor nie narzeka, choć bywają sytuacje, w których jest zaskoczony tym jak działa na kobiety. Na planie serialu "Powiedz TAK!" dopadła go ostatnio spora grupa nastolatek. Dziewczyny przytulały Roznerskiego, robiły sobie z nim zdjęcia i nie chciały go wypuścić, by aktor mógł wrócić do pracy. Wygląda jednak na to, że serialowy Michał z "Powiedz TAK!" wcale nie narzeka.

"Powiedz TAK!" odcinek 4 - wtorek, 22.03.2016, o godz. 21.35 w Polsacie

Mikołaj Roznerski wie jak czarować kobiety! Damska część widowni serialu "Powiedz TAK!" szaleje za Michałem, a i Basia (Katarzyna Zawadzka) nie może zapomnieć o swoim byłym chłopaku. Trudno się jednak dziwić - Mikołaj Roznerski ma w sobie to coś, co przyciąga uwagę płci pięknej. Aktor z "Powiedz TAK!" zdradził, że raz na planie seriali poczuł się jak Justin Bieber.

Patrz: Powiedz TAK! Nowy serial Polsatu traci widzów z odcinka na odcinek

- Na plan serialu "Powiedz TAK!"  przyjechała wycieczka. Otworzyły się drzwi autobusu i grupa maturzystek rzuciła się na mnie... Robiły zdjęcia, przytulały się. Po raz pierwszy poczułem się przyjemnie zagrożony. Pewnie tak ma na co dzień Justin Bieber - przyznał w wywiadzie dla magazynu "Gala".

Takie zainteresowanie kobiet w ogóle mu nie przeszkadza. Wprost przeciwnie - dzięki temu Roznerski wie, że to co robi podoba się widzom.

Mikołaj Roznerski w serialu "Powiedz TAK!" gra Michała, byłego chłopaka Basi. Obecnie Michał ma narzeczoną Olgę (Sylwia Gliwa) i 3-letniego syna Tadzia (Kacper Janik). Jest właścicielem kwiaciarni i pomaga Basi w organizacji ślubów i wesel. Basia nie może uwolnić się od wspomnień i myśli o Michale, mimo że Wiktor (Paweł Domagała) nieustannie próbuje wybić go jej z głowy.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO


W 4 odcinku "Powiedz TAK!" Michał zjawia się u Basi z niezapowiedzianą wizytą, by doradzić jej w kwestii założenia firmy i zatrudnienia księgowej. Spotkanie dawnych kochanków to dowód na to, że uczucie między nimi jest wciąż żywe.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: