SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Mateusz Janicki, Jacek Borkowski i Ewa Skibińska nowymi bohaterami serialu Polsatu

Powiedz TAK! Mateusz Janicki, Jacek Borkowski i Ewa Skibińska nowymi bohaterami serialu Polsatu

05.04.2016, godz. 11:37
Powiedz TAK! odc. 6. Emil Szancer (Jacek Borkowski), Filip (Mateusz Janicki), Brzozowska (Ewa Skibińska)
Powiedz TAK! odc. 6. Emil Szancer (Jacek Borkowski), Filip (Mateusz Janicki), Brzozowska (Ewa Skibińska) foto: Polsat

Nowi bohaterowie w serialu "Powiedz TAK!". Od 6 odcinka "Powiedz TAK!" do obsady dołączają Mateusz Janicki, Jacek Borkowski i Ewa Skibińska. W jakie role wcielają się znani aktorzy, których widzowie na pewno dobrze znają także z innych seriali? Czy nowi bohaterowie znacząco wpłyną na życie Basi (Katarzyna Zawadzka) i jej przyjaciół?

"Powiedz TAK!" odcinek 6 - wtorek, 5.04.2016, o godz. 21.40 w Polsacie

Obsada "Powiedz TAK!" wzbogaca się o kolejnych znanych aktorów. W 6 odcinku "Powiedz TAK!" pojawi się aż piątka nowych bohaterów, których zagrają: Mateusz Janicki, Jacek Borkowski, Ewa Skibińska, Jan Jankowski, Katarzyna Galica, Agnieszka Przepiórska.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Michał narzeczonym Basi - ZWIASTUN 6 odcinka

Kim są nowi bohaterowie w "Powiedz TAK!"?

Filip (Mateusz Janicki) - kolejny mężczyzna w życiu Basi, który pojawi się w nim dość niespodziewanie na przyjęciu organizowanym przez nią na cześć Natalii (Anna Karczmarczyk) i jej męża Jana (Piotr Bondyra). Filip od razu zwraca uwagę na Basię, która robi na nim oszałamiające wrażenie. Po kilku kieliszkach wina Basia namiętnie całuje się z Filipem.

Emil Szancer (Jacek Borkowski) - producent serialu, w którym ma zagrać Zofia (Maria Pakulnis). Emil obiecuje ciotce Basi, że jej rola zostanie napisana na nowo i mocno rozbudowana. Zofia przyjmuje zaproszenie Emila na kolację.

Zobacz: Powiedz TAK! Nowy serial Polsatu traci widzów

Brzozowska (Ewa Skibińska) - matka Wiktora (Paweł Domagała), która nakazuje mu zająć się firmą ojca po tym jak Krzysztof (Jan Jankowski) trafia do szpitala po zawale serca. Rodzice Wiktora to bardzo bogaci biznesmeni, którzy utrzymują dorosłego syna.

Milena (Katarzyna Galica) i Alina (Agnieszka Przepiórska) - prowadzą doskonale prosperującą firmę organizującą ślubu i wesela. Basia razem z Michałem (Mikołaj Roznerski) spotyka się z nimi na przeszpiegi, by ostatecznie rozprawić się z konkurencją.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 6 odcinka "Powiedz TAK!" >>>

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: