SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Justyna nie będzie chora na raka - ZWIASTUN ostatniego 13 odcinka

Powiedz TAK! Justyna nie będzie chora na raka - ZWIASTUN ostatniego 13 odcinka

24.05.2016, godz. 20:10
Powiedz TAK! odc. 13. Justyna (Agnieszka Więdłocha) Basia (Katarzyna Zawadzka)
Powiedz TAK! odc. 13. Justyna (Agnieszka Więdłocha) Basia (Katarzyna Zawadzka) foto: Polsat

Koniec serialu "Powiedz TAK!" zapowiada się wyjątkowo dramatycznie. W ostatnim 13 odcinku "Powiedz TAK!" Justyna (Agnieszka Więdłocha) kolejny raz idzie na wizytę do lekarza, który wykrył u niej guza na lewym jajniku. Wyniki badań Justyny wykazują, że nie jest chora na raka, ale ginekolog zleci kolejną serię badań.  W tych ciężkich  momentach Justynę wspiera Basia (Katarzyna Zawadzka). Po diagnozie lekarza Justyna dochodzi do wniosku, że zakochała się w Wiktorze (Paweł Domagała). Zobaczcie zwiastun 13 odcinka "Powiedz TAK!".

"Powiedz TAK!" ostatni odcinek 13 - wtorek, 24.05.2016, o godz. 22.10 w Polsacie

Finałowy odcinek "Powiedz TAK" przynosi dramatyczny zwrot w życiu Justyny, która upewnia się w swoich podejrzeniach, że jest chora na raka. Już podczas pierwszej wizyty u ginekologa dowiedziała się, że na lewym jajniku ma niepokojącego guza. Lekarz zlecił dodatkowe badania, by upewnić się, że to nowotwór.

Patrz: Powiedz TAK! Nie będzie 2 sezonu serialu

W ostatnim 13 odcinku "Powiedz TAK!" Basia idzie wraz z Justyną do lekarza po jej wyniki badań. Lekarz zleca Justynie kolejną serię badań. Ale jego diagnoza brzmi dla Justyny jak wyrok. - Jest aż tak źle? - pyta dziewczyna, ale ginekolog nic nie odpowiada.

Załamana Justyna wie, że w przypadku śmiertelnej choroby wszystko może się zdarzyć. Nie zamierza więc tracić czasu i postanawia wyznać Wiktorowi, że się w nim zakochała. Tymczasem Bartek (Nikodem Rozbicki) chce ją odzyskać.

Przyparta do muru Justyna wyznaje Bartkowi, że kocha jego najlepszego przyjaciela. Pomiędzy Bartkiem a Wiktorem dochodzi do kłótni. Jakiś czas później Justyna odbiera kolejne wyniki badań, które potwierdzają, że jest zdrowa.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO

Koniec "Powiedz TAK" to także przełomowa decyzja Basi, która podczas ślubu Michała (Mikołaj Roznerski) uświadamia sobie, kogo tak naprawdę kocha. Jedzie do Wiktora i rzuca mu się w ramiona. Niestety, nastrój szybko pryska. Kiedy całuje Wiktora w progu, dostrzega w głębi mieszkania Justynę. Załamana dziewczyna zalewa się łzami i odchodzi bez słowa. Bartek nie może się pogodzić ze stratą Justyny...

Czy nowa miłość Justyny zniszczy jej przyjaźń z Basią? Kogo wybierze Wiktor – Basię czy Justynę?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: