SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Fani serialu walczą o 2 sezon Powiedz TAK!

Powiedz TAK! Fani serialu walczą o 2 sezon Powiedz TAK!

25.05.2016, godz. 12:45
Powiedz TAK! odc. 3 Basia (Katarzyna Zawadzka), Justyna (Agnieszka Więdłocha), Wiktor (Paweł Domagała), Bartek (Nikodem Rozbicki)
Powiedz TAK! odc. 3 Basia (Katarzyna Zawadzka), Justyna (Agnieszka Więdłocha), Wiktor (Paweł Domagała), Bartek (Nikodem Rozbicki) foto: Polsat

Fani "Powiedz TAK!" walczą o 2 sezon swojego ulubionego serialu! Ostatni 13 odcinek "Powiedz TAK!" za nami, ale finał pierwszego sezonu nie odpowiedział na wszystkie pytania widzów i nie wiadomo jak dalej potoczą się losy bohaterów. Na Facebooku zgromadziła się już liczna grupa fanów, którzy wspólnymi siłami próbują przekonać dyrekcję telewizji Polsat i producentów serialu do nakręcenia 2 sezonu "Powiedz TAK!".

Powiedz TAK! odcinek 13 ostatni - wtorek, 24.05.2016, o godz. 22 w Polsacie

"Powiedz TAK!" zadebiutował w marcu 2016 na antenie Polsatu, ale wygląda na to, że stacja nie jest zadowolona z wyników oglądalności. Pojawiło się już oficjalne oświadczenie producentów, którzy przyznają, że nie będzie 2 sezonu "Powiedz TAK!".

Przeczytaj: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO

Nie pracujemy nad kontynuacją serialu "Powiedz TAK!". Obraz życia współczesnych wielkomiejskich trzydziestolatków okazał się w tej formule zbyt niszowy, jak na główną antenę Polsatu - powiedział Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupy, firmy produkującej "Powiedz TAK!", w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl

Ostatni odcinek "Powiedz TAK", w którym główne role grali: Katarzyna Zawadzka, Paweł Domagała, Agnieszka Więdłocha, Nikodem Rozbicki, Mikołaj Roznerski i Sylwia Gliwa widzowie zobacyli w Polsacie we wtorek, 24.05.2016, o godz. 22.10. Niestety finał "Powiedz TAK!" skończył się w takim momencie, że losy wszystkich bohaterów pozostały w zawieszeniu.

Zobacz: Powiedz TAK! Nie będzie 2 sezonu Powiedz TAK! Jest już decyzja Polsatu

Fani nie mogą sobie na to pozwolić i apelują do producentów z prośbą o nowe odcinki "Powiedz TAK!". Do akcji przyłączyło się blisko 7 tysięcy osób, a ta liczba nadal rośnie. Czy dyrektorzy stacji Polsat i Grupy ATM wezmą ich prośby pod uwagę? Decyzja już zapadła, ale wszystko się może zdarzyć!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: