SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Policyjny rap – gwiazda „Policjantek i Policjantów” w autobiograficznej piosence

Policyjny rap – gwiazda „Policjantek i Policjantów” w autobiograficznej piosence

17.02.2017, godz. 17:49
Policyjny rap – gwiazda „Policjantek i Policjantów” w autobiograficznej piosence
foto: materiały prasowe TV4

Mariusz Węgłowski – w hicie Czwórki „Policjantki i policjanci” grający uwielbianego przez widzów Białacha, twardziela o gołębim sercu – teraz daje się poznać od nieznanej wielu telewidzom strony. Węgłowski, były policjant-antyterrorysta, obecnie aktor i muzyk, nagrał popowo-rapowy utwór, którego tekst oparty jest na jego własnych przeżyciach. Rapujący policjant to prawdziwy ewenement – rap kojarzymy zwykle z muzyką gangsterów – ale jedni i drudzy na co dzień mają do czynienia z brutalną rzeczywistością, a ich światy, tocząc nieustanną walkę, ciągle się przenikają. „Ja wybrałem świadomie, ale też łatwo nie osądzam i zdaję sobie sprawę, że gdyby pewne rzeczy potoczyły się inaczej, mógłbym znaleźć się po tej drugiej stronie” mówi Mariusz.

W powstanie utrzymanego w policyjno-gangsterskim klimacie teledysku, wyreżyserowanego przez Jakuba Miszczaka, głównego reżysera "Policjantek i Policjantów" (a także m.in. takich hitów jak "Ojciec Mateusz") zaangażowana była praktycznie cała ekipa serialu, niekoniecznie w typowych dla siebie rolach - na ekranie pojawił się m.in. scenarzysta "Policjantek..." i autor powieści kryminalnych, Błażej Przygodzki. W scenach bokserskich wystąpił sam Mariusz, który prywatnie, podobnie jak jego serialowy bohater, Białach, trenuje boks i sztuki walki.

Zobacz też: M jak miłość. Katarzyna Cichopek prześladowana przez paparazzich w nowym serialu - ZWIASTUN

Najnowszy, szósty już, sezon "Policjantek i Policjantów" będzie można oglądać od 27 lutego na antenie Czwórki - teraz, w odpowiedzi na oczekiwania widzów, już pięć razy w tygodniu: od poniedziałku do piątku o godz. 19. W nowych odcinkach pojawią się nowe postaci, a w życiu ulubionych bohaterów fanów serialu nastąpi wiele przełomowych wydarzeń.  Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia – to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy. W nowym sezonie do pierwszoplanowej obsady – w składzie: Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Wojciech Sukiennik, Magdalena Wróbel, Honorata Witańska – dołączy Paweł Monsiel. Poszerzy się także grono drugoplanowych postaci.

Serial obyczajowy "Policjantki i Policjantki", emitowany w Czwórce od jesieni 2013 roku i produkowany przez firmę ATM Grupa S.A., z sezonu na sezon gromadzi coraz większą widownię. Ostatnią serię śledziło średnio 1,6 mln widzów, przy udziałach w rynku przekraczających  11%, a rekordowy odcinek, który obejrzało 2,3 mln  osób uzyskał ponad 15% udziału w rynku. Nominowany po raz kolejny do Telekamer, serial zajął w tym roku drugie miejsce w tym największym w Polsce plebiscycie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: