SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pod wspólnym niebem. Nowy serial zastąpi Rodzinkę.pl?

Pod wspólnym niebem. Nowy serial zastąpi Rodzinkę.pl?

09.08.2017, godz. 13:45
Marcin Wolski
foto: TVP

Już we wrześniu na antenie TVP2 zobaczymy serial "Pod wspólnym niebem". W internecie pojawiły się przypuszczenia, że jest on odpowiedzią na "Ucho prezesa" czy też kontynuacją "Alternatywy 4". Tymczasem nowa produkcja TVP2 z Markiem Bukowskim ma bardziej przypominać "Rodzinkę.pl"... Czy "Pod wspólnym niebem" zastąpi "Rodzinkę.pl"? O czym jest nowy serial?

Nowy serial "Pod wspólnym niebem" jesienią 2017 w TVP2

Nowy serial "Pod wspólnym niebem" na początku został określony mianem odpowiedzi telewizji polskiej na serial "Ucho prezesa", jednakże TVP2 zaprzeczyło tym domysłom.

"Pod wspólnym niebem" ma być opowieścią o dwóch, skrajnie różnych rodzinach, które przez zbieg wydarzeń trafiają pod jeden dach. Pod względem humorystycznym, jak podały Wirtualnemedia.pl, nowy serial TVP2 ma przypominać "Rodzinkę.pl".

- Nie chodzi tutaj o zastąpienie „Rodzinki.pl”, która nadal cieszy się zainteresowaniem od strony widzów. Chcemy rozszerzyć naszą ofertę tego typu seriali - powiedział Marcin Wolski Wirtualnym.

Można odnieść wrażenie, że "Pod wspólnym niebem" zamiast przypominać "Rodzinkę.pl", będzie bardziej przypominało polską wersję "Romea i Julii". Najmłodsi członkowie obydwu rodzin mają bowiem poczuć do siebie coś więcej. Jak doniósł "Świat Seriali" będą to Julia i Roman.

W obsadzie "Pod wspólnym niebem" mają wystąpić: Marek Bukowski, Ewa Szykulska, Tadeusz Chudecki, Piotr Szwedes, Przemysław Furdak, Sebastian Konrad i Marek Frąckowiak. Z dostępnych w internecie informacji wynika, że serial tworzony jest w natychmiastowym tempie. Zdjęcia ruszają na dniach, a premiera 12 odcinkowej produkcji ma odbyć się w połowie września. Niemniej, użytkownicy portalu Wirtualnemedia.pl już ocenili "Pod wspólnym niebem":

- Zapowiada się słabo. Wewnętrzna produkcja TVP to seria klęsk, jednak z konsekwencją i determinacją dalej produkowaną. Nawet początkowo sukces RODZINKI został zmieniony w serial bez pomysłu i lichą oglądalnością. Zaklęcia nie mają znaczenia

- Zdjęcia mają ruszyć w tym tygodniu, a oni obsady nie mają? M. Wolski mówi o wątku miłosnym między przedstawicielami młodego pokolenia - jedyną kobietą do tej pory w obsadzie jest Ewa Szykulska, a z całą sympatią do niej, ale ciężko o niej powiedzieć przedstawicielka młodego pokolenia.

A wy co sądzicie?

Przeczytaj też: Ucho prezesa 2 sezon. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki?

Zobacz: Milion złotych od TVP

Polecamy: Ucho Prezesa: drugi sezon. DUŻA zmiana formuły - tego jeszcze nie było!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas naFacebooku!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas naFacebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: