SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Plejada gwiazd na prezentacji jesiennej ramówki TVN - ZDJĘCIA

Plejada gwiazd na prezentacji jesiennej ramówki TVN - ZDJĘCIA

03.08.2016, godz. 11:45
Marta Wierzbicka, Julia Kamińska, Paulina Chruściel, Małgorzata Kożchowska, Anna Guzik
Marta Wierzbicka, Julia Kamińska, Paulina Chruściel, Małgorzata Kożchowska, Anna Guzik foto:

Na wczorajszej prezentacji jesiennej ramówki TVN 2016 pojawiła się cała plejada gwiazd, które dobrze znacie z seriali. Na konferencji pojawili się wszyscy Wasi ulubieńcy. Ekipa serialu "Na Wspólnej" z Anną Guzik, która w końcu wraca na ekran. Przedstawiciele "Drugiej szansy" z Małgorzatą Kożuchowską na czele i Tamarą Arciuch, która kwitnie w ciąży. Pojawili się też aktorzy z lubianego serialu "Singielka" i nowe twarze z premierowej produkcji "Na noże"! Koniecznie zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

Konferencja ramówkowa TVN - jesień 2016

Tyle gwiazd w jednym miejscu! Wczoraj w Warszawie obyła się prezentacja jesiennej ramówki TVN. Stacja jako pierwsza przedstawiła widzom swoje propozycje na wrzesień i kolejne chłodne miesiące. A będzie w czym wybierać! Na ekranie pojawi się niezmiennie "Na Wspólnej", a już niedługo wróci lubiana Żaneta (Anna Guzik). Aktorka pojawiła się na konferencji i trzeba przyznać, że wyglądała cudownie!

Nie zabrakło także gwiazd z serialu "Druga szansa". Małgorzata Kożuchowska wyglądała zjawiskowo, ale to Tamara Arciuch kierowała w swoją stronę obiektywy fotoreporterów. Aktorka w ciąży wygląda pięknie i widać, że cudowny stan jej służy!

Zobacz: M jak miłość. Tamara Arciuch w ciąży już zna płeć dziecka i wybiera imię

Na miejscu pojawili się też Wasi ulubieńcy z serialu "Singielka". Paulina Chruściel, Julia Kamińska i Tomasz Janicki z pewnością rozbawią i rozczulą Was do łez w nadchodzącym sezonie.

I na koniec wielka nowość. Zapowiadany serial "Na noże" trafi na antenę TVN już we wrześniu 2016. Na konferencji pojawili się głowni bohaterowie produkcji. Piotr Głowacki, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Zieliński, Joanna Jarmołowicz, Weronika Książkiewicz i Piotr Stramowski.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: