SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Plebania. Serial z kultowym Januszem Traczem powróci do TVP?

Plebania. Serial z kultowym Januszem Traczem powróci do TVP?

29.12.2016, godz. 14:30
Plebania Janusz Tracz (Dariusz Kowalski)
Plebania Janusz Tracz (Dariusz Kowalski) foto: TVP

Swego czasu ulubiony serial, dosłownie, milionów Polaków doczeka się kontynuacji? Do TVP cały czas napływają całe fale listów upraszających się, a nawet błagających, o powrót "Plebanii" na antenę. Czy kultowy serial "Plebania", z równie dobrze zapamiętanym Januszem Traczem (Dariusz Kowalski), powróci do TVP?

Czy serial "Plebania" powróci do TVP?

TVP ostatnim czasem zalały masowe prośby o powrót serialu "Plebania". Nawet pojawił się pomysł, aby Dariusz Kowalski odgrywający rolę Janusza Tracza otrzymał własny serial! To szok, ponieważ emisja serialu "Plebania" skończyła się niemalże 5 lat temu, 27 stycznia 2012 roku. "Plebania" była emitowana od 1 października 2000 roku i w najlepszym okresie zbierała ponad siedmiomilionową widownię! Przeciętna oglądalność wynosiła około pięciu milionów osób przed telewizorami. To ogromny sukces zawdzięczany realizmowi serialu, a przynajmniej tak twierdzi Włodzimierz Matuszczak.

Zobacz: Dramaty w serialach. Podsumowanie 2016 roku

Z praktycznego punktu widzenia, obecny "boom" na powrót serialu i "nękanie" Telewizji Polskiej o jego przywrócenie spowodował internet oraz zabawne obrazki (tzw. "memy") z Januszem Traczem w roli głównej. Faktycznie, patrząc na polskie seriale najbardziej efektowne są te z akcentem humorystycznym, zazwyczaj w postaci ekscentrycznego bohatera. TVP zdaje się tego nie zauważać i konsekwentnie ignoruje prośby, groźby i krzyki fanów spragnionych powrotu kultowego serialu "Plebania" na antenę. Portal Wirtualnemedia.pl podał informację, że Telewizja Polska nie zamierza wznowić produkcji ani emisji "Plebanii".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: