SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Wszystkie miłości Kingi

Pierwsza miłość. Wszystkie miłości Kingi

14.02.2017, godz. 10:00
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) foto: ATM Grupa

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) z serialu "Pierwsza miłość", w ciągu całego czasu emisji tej produkcji, była w kilku związkach. Nie każdy z nich był udany, a niektóre kończyły się naprawdę tragicznie! Kim byli partnerzy Kingi z serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18.00 w Polsacie

1. Artur Kulczycki (Łukasz Płoszajski)

Pierwsza i najwyraźniej ostatnia miłość Kingi. Poznali się w liceum i byli ze sobą dosyć krótko, jednakże pozostali w bardzo dobrym kontakcie przez wiele lat. Od czasu do czasu wracała fascynacja sobą nawzajem, aż w końcu doszło do tego, że już jako dorośli ludzie zostali ze sobą na stałe. Niestety, tym razem również nie obyło się bez komplikacji. Z zazdrości Artur wdał się w romans ze swoją sekretarką, lecz Kinga zdołała mu wybaczyć i do tej pory są szczęśliwą parą.

2. Filip Wojtkowicz (Maciej Brzoska)

Kolejny zdrajca w życiu Kingi. Co tu dużo mówić, miała pecha do facetów. Okazało się, że Filip sypia z ówczesną partnerką Kulczyckiego. Przyjaciele postanowili się zemścić na zdradzających partnerach...

Zobacz: Pierwsza miłość. Serialowy Kaśka zaręczony z modelką!

3. Adam Wysocki (Adam Krajewski)

Zanim jednak doszło do happy endu z Arturem, Kinga była również z Adamem. Poznała tancerza w szkole nauki tańca i od razu pomiędzy nimi zaiskrzyło, a Żukowska zaszła w ciążę. Wysocki nie dotrzymał wierności swojej ukochanej, chociaż chciał, by ich związek był poważny. Chociaż kobieta nie wybaczyła mu zdrady, urodziła jego synka.

4. Kuba Szwajewski (Ziemowit Wasilewski)

Artysta handlujący narkotykami, w którym Żukowska zakochała się po uszy! Myślała, że to on jest ojcem jej dziecka, jednakże wyszło na jaw, że jest bezpłodny. Pomimo kontrowersyjnego zawodu, był dobrym człowiekiem i bardzo kochał Kingę. Niestety, zabrał go nałóg, gdy przedawkował heroinę... Żukowska fatalnie to przeżyła.

5. Przemek "Emas" (Andrzej Młynarczyk)

Pierwszy mężczyzna, który od tragicznej śmierci Szwajewskiego zawrócił Kindze w głowie. Żukowska pomogła mu odzyskać wzrok, ponieważ był niewidomy, a on zdradził ją ze swoją okulistką. W ramach odwetu pobił go Artur, a "Emas" wyjechał z Wrocławia.

6. Łukasz (Robert Koszucki)

Niby coś pomiędzy nimi było, ale końcowo nie zdecydowali się na bycie ze sobą. Poznali się w klubie fitness Kingi. Łukasz wyjechał z Wrocławia.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Trudne życie Dominiki. Melka zlituje się nad rywalką

7. Rafał Brycholski (Adam Adamosik)

Pracownik Kulczycki Corporation i wspólnik Artura. Tuż przed ślubem zostawił Kingę, firmę i wyjechał.

8. Robert Szymczak (Marek Kaliszuk)

Według ojca Kingi, idealny kandydat na męża. Żukowska znała go od podstawówki, wyrósł na inżyniera i był cholernie w niej zakochany. Niestety, Kinga wolała być wtedy z Adamem, a już wiemy, jak to się skończyło... Robert odnalazł szczęście u boku Oli i wyjechał do Hiszpanii.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: