SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Wojciech Błach wziął ślub i pokazał zdjęcia żony Agnieszki

Pierwsza miłość. Wojciech Błach wziął ślub i pokazał zdjęcia żony Agnieszki

20.05.2016, godz. 08:09
Wojciech Błach
Wojciech Błach foto: AKPA

Wojciech Błach, znany jako Michał z serialu "Pierwsza miłość" już po ślubie. Aktor i jego ukochana Agnieszka wzięli sekretny ślub 14 maja 2016. Wesele odbyło się w hotelu Zacisze Anny Korcz w Pomiechówku. Mimo, że Wojciech Błach trzymał swój ślub w tajemnicy przed mediami, to pochwalił się już zdjęciami ślubnymi na Facebooku.

Wojciech Błach, aktor z "Pierwszej Miłości" wziął ślub ze swoją partnerką, Agnieszką! Zdjęcia z uroczystości w kościele i z wesela pojawiły się na Facebooku hotelu Zacisze Anny Korcz, czyli domu weselnego aktorki "Na Wspólnej".

Patrz: Pierwsza miłość. Aśka i Ted biorą ślub. Aktorzy z Pierwszej miłości prywatnie są parą

Na swoim profilu na portalu społecznościowym Wojciech Błach także umieścił zdjęcia ze ślubu z ukochaną Agnieszką. Napisał również, że nie zaprosili mediów na swój ślub, bo zależało im na dyskrecji i na tym, by ta ceremona była tylko dla nich.

"W moim zawodzie trzeba umieć korzystać z tego co pozytywne i bronić się od tego co natrętne, negatywne. Tego wirtualnego gościa nie zaprosiliśmy na nasz ślub, byli tylko Ci realni bliscy: rodzina i przyjaciele, którym za obecność bardzo dziękujemy, a tych których nie było prosimy żeby nie mieli nam za złe, że tą drogą ich "zawiadamiamy", iż od 14 maja 2016 roku jesteśmy według prawa Polskiego i prawa Boskiego mężem i żoną. Agnieszka Błach i Wojciech Błach".

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita w ciąży. Kto jest ojcem? Radek czy Ted?

Od czasu rozstaniu z Kamillą Baar, które nastąpiło niespodziewanie w czerwcu 2014 roku, Wojciech Błach nie mówił zbyt często o swoim życiu prywatnym. W jednym z wywiadów wspomniał jednak, że jest zakochany. Nową partnerką Wojciecha Błacha, która 14 maja 2016 została jego żoną jest śliczna brunetka Agnieszka.

Na oficjalnej stronie hotelu Zacisze Anny Korcz na Facebooku pojawiła się krótka relacja ze ślubu Wojciecha Błacha i Agnieszki.
"Bardzo się cieszymy, jest nam cieplutko na sercu!! Niedawno swoje wesele mieli u nas Wojciech Błach i Agnieszka Błach! Było dużo gości! Zabawa do rana! Miło, wesoło i nawet deszcz nie przeszkadzał".

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: