SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Wojciech Błach pokazał 5-letniego syna Bruna

Pierwsza miłość. Wojciech Błach pokazał 5-letniego syna Bruna

31.07.2016, godz. 08:50
Wojciech Błach
Wojciech Błach foto:

Wojciech Błach, czyli Michał z serialu "Pierwsza miłość" zrobił coś czego gwiazdy nigdy nie robią! Aktor pochwalił się na Instagramie filmem z udziałem swojego syna 5-letniego Bruna, owocem związku z Kamillą Baar, znaną z roli Hany Goldberg w "Na dobre i na złe"! Internauci rozpływają się w zachwytach nad synem Wojtka Błacha i Kamilli Baar, który jest bardzo podobny do obojga rodziców.

Wojciech Błach do niedawna należal do gwiazd, które bardzo chronią swoje życie prywatne. Ostatnio jednak aktor z "Pierwszej miłości" coraz częściej publikuje na Instagramie i Facebooku rodzinne zdjęcia. Pochwalił się m.in. tym, że w maju wziął ślub z 25-letnią Agnieszką Gizą, studentką filologii angielskiej, którą poznał dwa lata wcześniej na w teatrze Imka podczas pracy nad  audiobookiem ze "Sztuką kochania" według Owidiusza.

Zobacz: Pierwsza miłość. Wojciech Błach wziął ślub i pokazał zdjęcia żony Agnieszki

- Miałem to wyreżyserować i po trzech miesiącach pracy odbyła się udana premiera. Kiedyś całą grupą wybraliśmy się do włoskiej restauracji przy ul. Foksal w Warszawie. To był maj, moje urodziny. Agnieszka poprosiła mnie na bok, powiedziała, że ma dla mnie prezent - nic wielkiego, tomik poezji z antykwariatu, ale podkreśliła w nim kilka zdań i jeśli będę miał czas, to żebym je przeczytał. Przeszły mnie ciarki! - ujawnił zakochany Błach.

Ostatnio Wojtek i Agnieszka Błachowi udzielili bardzo szczerego wywiadu dla magazynu "Pani", w którym opowiedzili o tym jak się poznali, jak narodziła się ich miłość i jak wygląda ten związek. Oboje nie ukrywają, że marzą o tym, by jak najszybciej mieć wspólne dziecko. Teraz jest dla nich najlepszy czas na powiększenie rodziny.

Żona Wojciecha Błacha jest gotowa na bycie matką. Zaprzyjaźniła się już z Brunem, który choć mieszka ze swoją matką, Kamillą Baar, to często spotyka się z tatą i macochą.

- W naszym domu często bywa Bruno, myślę, że dobrze się dogadujemy. Z jego mam mam poprawny kontakt. Wydaje mi się, że tak jest najlepiej. Bez sztucznych gestów czy zaprzyjaźniania się na siłę - powiedziała Agnieszka Błach.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Emilka i Bartek wezmą drugi ślub - ZDJĘCIA

Teraz aktor z "Pierwszej miłości" opublikował na swoim Instagramie filmik z udziałem chłopca,  na którym widać jak Bruno bawi się w restauracji. 5-latek jest bardzo podobny zarówno do Wojtka Błacha jak i Kamilli Baar.

Być może chłopiec niebawem doczeka się brata lub siostry, bo nowożeńcy już planują dziecko.
Wojciech jest przekonany, że Agnieszka jest stworzona do roli mamy. - Nie ma takiego podejścia jak wiele młodych dziewczyn, że najpierw trzeba się wyszaleć albo że ważniejsza jest kariera, a o dzieciach pomyśli się później - przyznał.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: