SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Wojciech Błach po ślubie będzie miał drugie dziecko?

Pierwsza miłość. Wojciech Błach po ślubie będzie miał drugie dziecko?

24.05.2016, godz. 08:52
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach) foto: ATM Grupa

Wojciech Błach, znany jako Michał z serialu "Pierwsza miłość", kilka dni temu wziął sekretny ślub z ukochaną Agnieszką. Aktor nie kryje się ze swoim szczęściem, bo wreszcie czuje, że to miłość na całe życie. Niewykluczone, że Wojciech Błach i jego żona Agnieszka wkrótce zostaną rodzicami. Nie tak dawno aktor z "Pierwszej miłości", który ma już 5-letniego syna Bruna ze związku z Kamillą Baar, mówił w jednym z wywiadów, że marzy, by mieć jeszcze dwójkę dzieci.

Ślub Wojciecha Błacha i jego ukochanej Agnieszki odbył się w tajemnicy przed mediami 14 maja 2016 roku. Po uroczystości w kościele państwo młodzi bawili się w gronie nieliczynych gości w hotelu Zacisze Anny Korcz w Pomiechówku. Dlaczego właśnie tam? Bo Wojciech Błach od lat przyjaźni się z Anną Korcz, z którą gra przecież w serialu "Na Wspólnej".

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian znika, ale zostawia list pożegnalny! Znów będzie chciał się zabić?

Dla serialowego Michała z "Pierwszej miłości" to drugie małżeństwo. Wiele lat temu Wojciech Błach został porzucony przez pierwszą żonę w sylwestra. Później przez długi czas był w związku z Kamillą Baar, z którą ma 5-letniego syna Bruna. Niestety ich miłość nie przetrwała. W czerwcu 2014 roku aktorska para ogłosiła, że się rozstaje. Rok temu Kamilla Baar wyszła za mąż za prawnika Piotra Kochańskiego.

Wojciech Błach długo dochodził do siebie po tym rozstaniu. Lekarstwem na cierpienie okazała się nowa miłość. Swoją żonę Agnieszkę poznał w jednej z włoskich restauracji w Warszawie gdzie była kelnerką. Szybko zamieszkali razem, a aktor publicznie wyznał, że jest zakochany i gotowy do założenia rodziny. Marzeniem Wojciecha Błacha jest bowiem posiadanie co najmniej trójki dzieci. - Za optymalny model rodziny uważam dwa plus trzy. Dopiero przy trzecim dziecku można zwolnić tempo - powiedział w jednym z wywiadów.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Emilka i Bartek znów razem dzięki Paulinie - ZDJĘCIA

I choć Michał z "Pierwszej miłości" nie należy do gwiazd, które lubią się chwalić swoim zyciem to na Facebooku z radością obwieścił całemu światu, że 14 maja wziął ślub z Agnieszką. Być może świeżo upieczeni małżonkowie wkrótce zostaną rodzicami. To dla nich najlepszy czas na pierwsze wspólne dziecko.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: