SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Woda sodowa uderzyła Urszuli Dębskiej do głowy

Pierwsza miłość. Woda sodowa uderzyła Urszuli Dębskiej do głowy

22.07.2017, godz. 17:00
Urszula Dębska
Urszula Dębska na wakacjach foto: ATM Grupa

Urszula Dębska przyznała, że nie zawsze w swoim życiu miała lekko. Aktorka z serialu "Pierwsza miłość" przyznała, że w pewnym momencie woda sodowa uderzył jej do głowy! W wywiadzie z Plejadą wytłumaczyła dlaczego.

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2017 w Polsacie

2017 rok jest bardz ważną datą dla Urszuli Dębskiej. To właśnie teraz kończy 30 urodziny oraz świętuje 25 lecie pracy! Aktorka grająca Sabinę w serialu "Pierwsza miłość" opowiedziała Plejadzie o swojej historii z aktorstwem. W wywiadzie przyznała, że był moment, kiedy woda sodowa uderzyła jej do głowy:

"(...) był moment, gdy uderzyła mi woda sodowa do głowy. Traktowałam to jako sposób na obronę, ale bardzo źle i niedojrzale do tego podchodziłam. Byłam za bardzo pyskata. Miałam dwadzieścia lat i nie rozumiałam, dlaczego piszą o mnie takie głupoty. W tym samym czasie dostałam dużą rolę w serialu, stałam się popularniejsza, zaczęłam dostawać różne dziwne propozycje, a wokół mnie pojawili się ludzie, którzy chcieli mnie wykorzystać. Nie wiedziałam, komu ufać. Wiele działo się poza mną – coś komuś powiedziałam, a później ta informacja, oczywiście trzy razy przekręcona i podkoloryzowana, trafiała do mediów. Nie miałam na to wpływu. Nie wiedziałam, co robić, więc zaczęłam się buntować, co mogło być odbierane jako gwiazdorzenie. Ogradzałam się ścianą i byłam niemiła dla nieznajomych. To trwało chwilę, a później stwierdziłam, że zamknę się przed światem. Nie umiałam odnaleźć się w show-biznesie. Dopiero po jakimś czasie zrozumiałam, że nie muszę przyjmować wszystkich propozycji, nie muszę chodzić na wszystkie bankiety i nie muszę ze wszystkimi rozmawiać. Zrozumiałam, że mam prawo do własnego zdania. Poczułam, że jeśli będę szła za tym, co podpowiada mi serducho, pozostanę sobą i będę szczęśliwa."

Każdy ma gorsze i lepsze momenty w życiu. Te lepsze często przychodzą z wiekiem. Teraz Urszula Dębska realizuje się zawodowo, wspiera organizacje charytwatywne i jest jedną z bardziej udzieląjcych się społecznie aktorek w Polsce.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: