SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Twarz Katarzyny Ankudowicz na ramówce Polsatu. Co się stało?

Pierwsza miłość. Twarz Katarzyny Ankudowicz na ramówce Polsatu. Co się stało?

26.08.2016, godz. 10:45
Jesienna ramówka Polsatu 2016. Katarzyna Ankudowicz
Jesienna ramówka Polsatu 2016. Katarzyna Ankudowicz foto: AKPA

Katarzyna Ankudowicz, znana jako Beatka z serialu "Pierwsza miłość", zmieniła się nie do poznania! Co dziwnego stało się z twarzą aktorki, która zupełnie nie przypominała siebie kiedy pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu. Nienaturalnie napuchnięte policzki i powieki sprawiły, że Katarzyna Ankudowicz wyglądała jakby dopiero co przeszła operację plastyczną lub nieudany zabieg medycyny estetycznej.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Katarzyna Ankudowicz wzbudziła sporą sensację na prezentacji nowej ramówki Polsatu na jesień 2016. I wcale nie dlatego, że pięknie wyglądała w bladoróżowej sukience i szarych szpilkach. Co prawda nie można odmówić aktorce z "Pierwszej miłości" uroku, bo zdecydowała się na naprawdę klasyczną i elegancką stylizację, ale chyba zapomniała przy tym o odpowiednim makijażu.

Patrz: Pierwsza miłość. Katarzyna Ankudowicz wychodzi za mąż. Kiedy ślub?

Twarz Katarzyny Ankudowicz sprawiała wrażenie jakby napuchniętej. Policzki, powieki i brwi były dziwnie napięte. Wszyscy zastanawiali się co się stało serialowej Beatce z "Pierwszej miłości". Być może jej dość nienaturalny wygląd to tylko kwestia źle dobranego makijażu. Nie podejrzewamy bowiem aktorki o to, by oddała się w ręce chirurga plastycznego lub specjalisty medycyny naturalnej.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Nowy Paweł w życiu Marysi. Michał Malinowski zastąpi Mikołaja Krawczyka?

Zbyt jasny fluid sprawił, że twarz Katarzyny Ankudowicz była po prostu blada. W świetle fleszów efekt był wręcz karykaturalny. A szkoda, bo Beatka z "Pierwszej miłości" jest naprawdę ładną kobietą. Miejmy nadzieję, że wygląd aktorki na ramówce Polsatu nie oznacza, że dzieje się z nią coś złego.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: