SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Sabina zapadnie w śpiączkę?

Pierwsza miłość. Sabina zapadnie w śpiączkę?

19.07.2017, godz. 11:00
Pierwsza miłość odcinek 2517, Aleksander (Tomasz Mandes), Sabina (Urszula Dębska)
Sabina osłoniła Aleksa własnym ciałem. foto: ATM Grupa

Sabina (Urszula Dębska) zapadnie w śpiączkę?! Jak donoszą media, dzielna blondynka w serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach nie umrze, jednakże jej stan będzie ciężki. Czy sięgnie ją kula wystrzelona z pistoletu ojca jej ukochanego? Co wydarzy się w serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2017 w Polsacie

Jak donosi portal Party.pl Sabina po wakacjach w serialu "Pierwsza miłość" całe szczęście nie zginie! Przypominamy, że podczas bankietu w Kulczycki Corporation na cześć Aleksandra (Tomasz Mandes), doszło do strzelaniny. Ojciec Koniecznego wprosił się niezauważony na przyjęcie i słysząc przemowę syna, wyciągnął broń. Sabina jako pierwsza przed wakacjami w serialu "Pierwsza miłość" zauważyła, co się święci.

Zanim ktokolwiek zdążył zareagować, Wekslerówna tuż przed usłyszeniem wystrzału rzuciła się, aby zasłonić własnym ciałem Aleksandra. Niestety, na tym zakończył się ten sezon serialu "Pierwsza miłość". Po takim zakończeniu wybuchła burza: co będzie dalej?

Jak twierdzi Party.pl Sabina nie umrze, jednakże zapadnie w śpiączkę! Ile w tym prawdy? Mamy nadzieję, że niewiele i Wekslerówna, jak i reszta bohaterów, wyjdzie z tego cała i zdrowa. Aby przekonać się, jak będzie, musimy poczekać do jesieni 2017.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: