SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Sabina pozbędzie się Jowity z życia Radka

Pierwsza miłość. Sabina pozbędzie się Jowity z życia Radka

17.03.2016, godz. 14:01
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa

Jowita (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" zniszczy związek Sabiny (Urszula Dębska) i Radka (Mateusz Banasiuk)? Zazdrość o byłą dziewczynę Radka nie daje spokoju Sabinie. W 2259 odcinku "Pierwszej miłości" Sabina zmusza ukochanego, by pozbył się wszystkich pamiątek po Jowicie, które zabrał ze sobą podczas przeprowadzki. Radek nie może tego zrobić. Część jego serca wciąż bowiem należy do Jowity...

"Pierwsza miłość" odcinek 2259 - piątek, 18.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Miłość Sabiny i Radka z "Pierwszej miłości" wystawiona na ciężką próbę! Duch Jowity cały czas obecny jest w ich życiu i nawet wspólne mieszkanie nie pozwala zakochanym o niej zapomnieć.

Kiedy Sabina znajduje w rzeczach Radka zdjęcie jego byłej dziewczyny, jej chustkę i inne drobiazgi jest pewna, że Radek zachował je z jakiegoś ważnego powodu. Zupełnie jakby wciąz kochał Jowitę. Delikatna próba wybadania o co chodzi na nic się zdaje.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Powrót Jowity. Radek zostawi dla niej Sabinę

Radek zachowuje się tak, jakby nie wiedział, że w kartonach ze swoimi rzeczami, które przyniósł do mieszkania Sabiny są jakieś pamiątki po Jowicie. Bagatalizuje problem, a to coraz bardziej niepokoi Sabinę.

W 2259 odcinku "Pierwszej miłości" Sabina oczekuje od Radka, że definitywnie zamknie rozdział życia związany z Jowitą i pozbędzie się jej rzeczy. Tak jak ona zrobiła ze swoim byłym narzeczonym Natanem (Krzysztof Kwitakowski).

Patrz: Pierwsza miłość. Beatka pozna miłość swojego życia. To znany aktor Lew

Chłopakowi nie jest łatwo podjąć taką decyzję. Przez długi czas sądził, że wyleczył się już z miłości do Jowity, ale teraz kiedy widzi znów o niej wspomina nie jest już tego taki pewien. Ze względu na Sabinę zgadza się jednak pozbyć wszystkiego, co jest związane z Jowitą.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: