SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Renata Kaczoruk z siostrą bliźniaczką Agatą zagrała w Pierwszej miłości

Pierwsza miłość. Renata Kaczoruk z siostrą bliźniaczką Agatą zagrała w Pierwszej miłości

21.09.2016, godz. 09:03
Pierwsza miłość. Renata Kaczoruk z siostrą bliźniaczką Agatą
Pierwsza miłość. Renata Kaczoruk z siostrą bliźniaczką Agatą foto: Polsat

Renata Kaczoruk gwiazdą serialu "Pierwsza miłość"! Modelka, która prywatnie jest ukochaną Kuby Wojewódzkiego, kilka lat temu zagrała Barbarę, kochankę Artura Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski). W 786 odcinku "Pierwszej miłości" wystąpiła razem ze swoją siostrą bliźniaczką, Agatą.

Renata Kaczoruk zaczęła podbijać polski show-biznes kiedy związała się z Kubą Wojewódzkim. Wcześniej nikt nie słyszał o modelce, która teraz dołączyła do grona najpopularniejszych celebrytek. Potwierdza to swoim udziałem w programie TVN "Azja Express". Ale początki kariery Renaty Kaczoruk sięgają kilku lat wstecz kiedy to wystąpiła w serialu "Pierwsza miłość".

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

W 786 odcinku "Pierwszej miłości" zagrała Barbarę, dziewczynę, z którą romansował Artur Kulczycki. W serialu wystąpiła razem ze swoją siostrą-bliźniaczką, Agatą, która jest do niej podoba jak dwie krople wody. Kto wie może Renata Kaczoruk jeszcze kiedyś pojawi się w "Pierwszej miłości" lub w jakimś innym serialu.

Patrz: Pierwsza miłość. Drugi ślub Emilki i Bartka na podwórku Śmiałków - ZDJĘCIA
O modelce jest ostatnio coraz głośniej. Z jednej strony nie cichną spekulacje na temat jej ślubu z Kubą Wojewódzkim, który miał się rzekomo odbyć niedawno, a z drugiej trwa fala hejtu wywołana zachowaniem Renaty w "Azja Express". A ona sama walczy na portalach społecznościowych swoje dobre imię. Z kolei Kuba Wojewódzki w swoim ostatnim programie, który został wyemitowany w TVN we wtorek, 22.09.2016, pochwalił się obrączką i ślubem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: dziendobry.tvn.pl
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: