SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach. Sabina walczy o życie - NOWY ZWIASTUN

Pierwsza miłość po wakacjach. Sabina walczy o życie - NOWY ZWIASTUN

10.08.2017, godz. 08:30
Pierwsza miłość, Karol (Karol Strasburger), Grażyna (Grażyna Wolszczak), Sabina (Urszula Dębska), Artur (Łukasz Płoszajski)
Postrzał, szpital, krew - czy Sabina (Urszula Dębska) wyjdzie cało? foto: ATM Grupa

Po wakacjach Sabina (Urszula Dębska) trafi do szpitala w serialu "Pierwsza miłość"! Nowy zwiastun serialu "Pierwsza miłość" pokazuje, że Wekslerówna w ciężkim stanie zostanie przewieziona do placówki. Zakrwawiony Artur (Łukasz Płoszajski) zawiadomi Karola (Karol Strasburger). Czy Sabina umrze w 2518 odcinku serialu "Pierwsza miłość"? Co wydarzy się po wakacjach w "Pierwszej miłości"?

"Pierwsza miłość" po wakacjach odcinek 2518 we wrześniu 2017 w Polsacie

Widzowie serialu "Pierwsza miłość", którzy zawiedli się zwiastunem przed wakacjami 2017, zostali hojnie wynagrodzeni! Najnowsza zajawka "Pierwszej miłości" jest pełna emocji i zapowiada naprawdę mocne wątki w nowym sezonie po wakacjach.

Już wiadomo, kogo sięgnęła kula Matjki pod koniec 2517 odcinka serialu "Pierwsza miłość". Niestety, była to Sabina, która we wrześniowym, 2518 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zostanie przewieziona do szpitala. Jej stan najwyraźniej będzie bardzo ciężki. Spanikowany Artur w zakrwawionej koszuli przekaże informację o postrzale przez telefon Karolowi w 2518 odcinku serialu "Pierwsza miłość".

- Byliśmy na tej imprezie i... Ja nie wiem, jak mam to powiedzieć... Słuchaj, pojawił się ojciec Aleksa... On miał pistolet i strzelił.
Czy Sabina przeżyje? Póki co, ciężko stwierdzić...

Zobacz: Pierwsza miłość. Co łączy Urszulę Dębską i Michała Malinowskiego?
Przeczytaj: Pierwsza miłość. Aktorzy z serialu "Pierwsza miłość" na urlopie
Polecamy: Pierwsza miłość. Sabina zapadnie w śpiączkę?
Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: