SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, po wakacjach. Marcin Rogacewicz policjantem w Wadlewie - WIDEO

Pierwsza miłość, po wakacjach. Marcin Rogacewicz policjantem w Wadlewie - WIDEO

28.07.2017, godz. 12:00
Pierwsza miłość, Ksawery (Marcin Rogacewicz)
Marcin Rogacewicz wystąpi w serialu "Pierwsza miłość"! foto: ATM Grupa

Świetne wieści dla fanów serialu "Pierwsza miłość" oraz Marcina Rogacewicza! Znany aktor pojawi się w serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2017 roku. Wiemy już, kogo zagra.

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2017 w Polsacie

Marcin Rogacewicz wystąpi w serialu "Pierwsza miłość" w roli nierozgarniętego policjanta w Wadlewie. Jak sam aktor przyznał, jego bohater po wakacjach w serialu "Pierwsza miłość" narobi niezłego zamieszania! To dobry człowiek, aczkolwiek naiwny. Pomimo fatalnego przedziałka ustylizowanego na rzecz "Pierwszej miłości", Marcin Rogacewicz nadal jest niezwykle przystojnym mężczyzną, co nie uniknie uwadze Malwiny (Agnieszka Wielgosz)... Czyżby szykował się romans?

- Szanowni państwo, nazywam się Marcin Rogacewicz. Przyjechałem do Wrocławia, żeby się państwu zwierzyć ze swojej pierwszej miłości. Otóż, uwaga, moją pierwszą miłością jak się okazuje jest bycie policjantem. Policjantem, który jeździ na rowerze.
- Nie miałem jeszcze ani jednego dnia zdjęciowego, bo mówimy oczywiście o produkcji "Pierwsza miłość", która ma miejsce we Wrocławiu. (...) Oczywiście namieszam strasznie w tej produkcji. Postać ma na imię Ksawery. (...) - zdradził Marcin Rogacewicz o swojej nowej roli w serialu "Pierwsza miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: