SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, po wakacjach 2017: Aśka ofiarą prześladowcy

Pierwsza miłość, po wakacjach 2017: Aśka ofiarą prześladowcy

14.07.2017, godz. 12:00
Pierwsza miłość, Aśka (Paulina Gałązka)
Aśka będzie prześladowana w serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2017. foto: ATM Grupa

To nie koniec dramatu Aśki (Paulina Gałązka)! Po wakacjach w serialu "Pierwsza miłość" piękna blondynka doświadczy prześladowań ze strony tajemniczego napastnika. Stalker będzie chciał się odegrać na Dworzak przez łączącą ich przeszłość. Co wydarzy się w serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach? Co grozi Aśce?

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2017 w Polsacie

Przypominamy, że Aśka przed wakacjami 2017 w serialu "Pierwsza miłość" znalazła się w ogromnym niebezpieczeństwie zagrażającym jej życiu. Wszystko przez Bogumiła (Bronisław Wrocławski), który nawet nie powstrzymał się przed wsadzeniem swojej byłej sprzątaczki i niedoszłej kochanki za kratki. Kiedy prawda wyszła na jaw, Leszczyński miał trafić do więzienia....

Niestety, jak podaje "Świat Seriali", Bogumił nie zniknie z życia Aśki. Powróci do Wrocławia, udając kogoś innego. Okaże się, że hojnie zapłacił sobowtórowi za odsiedzenie jego kary, aby sam mógł zrealizować swój plan zemsty. Tymczasem Asia w serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach będzie żyła szczęśliwa w przekonaniu, że cały koszmar już jest za nią i jest całkowicie bezpieczna.

Niestety, już niedługo po rozpoczęciu kolejnego sezonu serialu "Pierwsza miłość", Aśka zacznie czuć się obserwowana, a w końcu dojdzie nawet do tego, że ciężko będzie ją wyciągnąć z domu. W końcu postanowi podzielić się swoim problemem z Tymkiem (Piotr Gawron-Jedlikowski), a nawet postanowi poinformować policję. Oczywiście nikt nie weźmie jej na poważnie. Aśka zacznie znajdować w mieszkaniu dziwaczne przesyłki, co będzie oznaczało, że Bogumił w każdym momencie może dostać się do jej domu... Jak Asia poradzi sobie bez wsparcia policji?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: