SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Tola wyjedzie z Maksem do Wietnamu

Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Tola wyjedzie z Maksem do Wietnamu

11.07.2016, godz. 16:00
Pierwsza miłość. Maks (Jędrzej Wielecki), Tola (Anna Gzyra)
Pierwsza miłość. Maks (Jędrzej Wielecki), Tola (Anna Gzyra) foto: ipla.tv

Zaskakujący zwrot akcji w serialu "Pierwsza miłość"! W nowym sezonie po wakacjach 2016 Tola (Anna Gzyra), która cały czas coś kręci, ale wciąż utrzymuje, że chce pomóc Arturowi Kulczyckiemu (Łukasz Płoszajski) odzyskać firmę, dostanie propozycję wyjazdu do Wietnamu. Taką ofertę złoży jej Maks Rak (Jędrzej Wielecki), nowy właściciel Kulczycki Corporation. Czy Tola zniknie z życia Artura i wycofa się z ich tajnego układu, żeby ugrać coś dla siebie na współpracy z Maksem?

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od września w telewizji Polsat

Co tak naprawdę stoi za przemianą Toli z "Pierwszej miłości"? Czy była kochanka Artura, która chciała go wrobić w ciążę i próbowała rozdzielić z Kingą (Aleksandra Zienkiewicz) jest osobą godną zaufania? Po tym jak większość udziałów w firmie kupił Maks Raks, który zrobił z Toli prezesa Kulczycki Corporation, Arturowi nie pozostaje nic innego jak uwierzyć dawnej asystentce, że naprawdę chce mu pomóc.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Radek dowie się kto jest ojcem dziecka Jowity

Ale jaka jest prawda? Czy Tola nie knuje z Maksem za plecami Kulczyckiego skoro teraz zajmuje takie wysokie stanowisko? Anna Gzyra w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień" broni swojej bohaterki i zapewnia widzów, że Tola nie jest typowym czarnym charakterem. - Tola jest fajną, młodą kobietą po trudnych przejściach. Doznała wielu rozczarowań, ale jestem przekonana, że wkrótce jej życie się ułoży - ocenia tę postać aktorka.

W nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 Tola będzie realizować plan, który opracowała razem z Arturem, by odzyskać firmę z rąk Maksa. W ten sposób będzie chciała zrewanżować się Kulczyckiemu za kłamstwa w sprawie ciąży. - Moja bohaterka postanowi odkupić swoją winę, dlatego pomoże Arturowi w sprawach zawodowych - dodaje Anna Gzyra.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Pierwszy kryzys u Pauliny i Norberta

Jak na działania Toli wpłynie propozycja Maksa, których w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" jesienią zaoferuje jej wspólny wyjazd do Wietnamu gdzie mają robić interesy? Czy Tola zmieni zdanie i w ostatniej chwili wystawi Kulczyckiego do wiatru? To się okaże już niebawem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: