SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Tola i Maks będą mieli romans

Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Tola i Maks będą mieli romans

17.08.2016, godz. 15:00
Pierwsza miłość. Maks (Jędrzej Wielecki), Tola (Anna Gzyra)
Pierwsza miłość. Maks (Jędrzej Wielecki), Tola (Anna Gzyra) foto: ATM Grupa

Co knuje Tola (Anna Gzyra) z serialu "Pierwsza miłość"? Była kochanka Artura Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski), która chciała złapać go na dziecku, w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 wskoczy to łóżka nowego właściciela firmy Kulczycki Corporation. Maks Rak ((Jędrzej Wielecki) skorzysta z okazji i chętnie zostanie kochankiem Toli. Pytanie tylko jaki cel będzie w tym miała Tola? I czy pomoże Arturowi odzyskać firmę?

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 18 w Polsacie

Tola z "Pierwszej miłości" to krętaczka jakich mało i Artur nie powinien jej nigdy ufać! Była kochanka Kulczyckiego, która w poprzednim sezonie została prezesem jego fimy dzięki temu, że wpadła w oko nowemu właścicielowi Maksowi Rakowi cały czas coś kombinuje. Choć wciąż utrzymuje, że chce pomóc Arturowi odzyskać firmę, to jednocześnie rozpocznie swoją grę i zacznie knuć z Maksem.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Zaręczyny Emilki i Bartka - ZDJĘCIA

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 Tola wyląduje w łóżku z Maksem, który zaproponuje jej także wspólny wyjazd do Wietnamu. Czy Kulczycki się o tym dowie? Na razie Artur myślał, że Tola przyjęła posadę prezesa, by pomóc pozbyć się Maksa. Prawdziwe zamiary Toli pozostają jednak jej słodką tajemnicą. Być może przyjmie ofertę od Maksa i przy najbliższej okazji zwolni Kulczyckiego z jego dawnej firmy?

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Marysia w sukni ślubnej z krwią na rękach

Anna Gzyra w jednym z ostatnich wywiadów dla magazynu "Tele Tydzień" ujawniła, że początkowo Tola będzie realizować plan, który opracowała razem z Arturem. W ten sposób będzie chciała zrewanżować się Kulczyckiemu za kłamstwa w sprawie ciąży.

- Moja bohaterka postanowi odkupić swoją winę, dlatego pomoże Arturowi w sprawach zawodowych - przyznała aktorka. Ale czy nie zmieni zdania gdy zostanie kochanką Maksa?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: