SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Tola i Artur odzyskają firmę z rąk Maksa

Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Tola i Artur odzyskają firmę z rąk Maksa

21.06.2016, godz. 14:00
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Tola (Anna Gzyra)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Tola (Anna Gzyra) foto: ATM Grupa/ Youtube

Czy w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 Tola (Anna Gzyra) okaże się lojalna wobec Artura Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski) i pomoże mu odzyskać firmię, czy też zacznie knuć z Maksem (Jędrzej Wielecki), nowym właścicielem Kulczycki Corporation. O tym, że Toli nie można ufać Artur doskonale wie, ale była kochanka nie jest przecież typowym czarnym charakterem. Anna Gzyra zapowiada, że w nowym sezonie "Pierwszej miłości" jesienią Tola stanie po stronie Artura.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od września w Polsacie

Co kombinuje Tola z "Pierwszej miłości"? Czy jej przyjaźń z Maksem jest tylko częścią planu, by odzyskać Kulczycki Corporation? Artur nie ma innego wyjścia jak tylko wierzyć Toli, ale podejrzewa była kochankę o grę na dwa fronty.

W końcu Maks zrobił z Toli, swoją prawą rękę, dał jej stanowisko prezesa firmy i 10 proc. udziałów. W związku z tym Tola ma sporą moc decyzyjną i jest w stanie wpływać na przyszłość przedsiębiorstwa. Nic zatem dziwnego, że Kulczyki obawia się, że była kochanka, której miłość przecież odtrącił, wbije mu nóż w plecyi przejdzie na stronę Maksa.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Melka porwana przez Dragona przed ślubem Marysi i Michała - ZWIASTUN

Nowe odcinki "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej przyniosą ciąg dalszy realizacji planu Artura i Toli, którzy nadal będą się chcieli pozbyć Maksa z firmy. Pytanie tylko, czy w decydującym momencie Tola nie wykorzysta okazji do zemsty na ukochanym.

Anna Gzyra w wywiadzie dla portalu wp.pl stanęła w obronie swojej bohaterki, która nie jest przecież do szpiku złą kobietą. Romans Toli z Arturem był błędem, za który poniosła już karę. W nowym sezonie "Pierwszej miłości" Tola będzie chciała dowieść Kulczyckiemu, że stoi po jego stronie.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Joanna Opozda ma nowego chłopaka. Będzie ślub?

- Artur ceni jej kompetencje zawodowe, umiejętności i zaradność. Wie, że dzięki Toli, ma szansę uratować firmę. Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, zawsze ta dwójka stanowiła zgrany tandem. Teraz tym bardziej muszą współpracować, zapomnieć o tym, co było i realizować wyznaczony cel - odzyskać firmę - powiedziała aktorka z "Pierwszej miłości".

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: