SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Radek dowie się kto jest ojcem dziecka Jowity

Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Radek dowie się kto jest ojcem dziecka Jowity

30.06.2016, godz. 14:30
Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa/ Youtube

Czy to Radek (Mateusz Banasiuk) z serialu "Pierwsza miłość" jest ojcem dziecka Jowity (Joanna Opozda)? Jeszcze do niedawna ciążarna Jowita była przekonana, że to dziecko Teda (Sindre Sandemo). Radek zerwał z nią gdy poznał prawdę. Jednak w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 sprawy jeszcze bardziej się skomplikują. Jowita urodzi, a Radek upewni się co do ojcostwa jej dziecka.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od września w telewizji Polsat

Ostatnio życie Radka z "Pierwszej miłości" przypominało pasmo nieszczęść. Po powrocie Jowity spadły na niego wszystkie możliwe tragedie. Ted porwał jego ukochaną i próbował go wsadzić do więzienia za próbę zabójstwa swojego ochroniarza.

Jedynym wyjściem z sytuacji była ucieczka. Z miłości do Jowity Radek był gotów na każde szaleństwo. Jak grom z jasnego nieba spadła jednak na niego wiadomość, że Jowita jest w ciąży i to najpewniej Ted jest ojcem. Jakby tego było zdecydowała się sprzedać mu dziecko w zamian za to, by dał spokój Radkowi.

Patrz: Pierwsza miłość. Joanna Opozda ma nowego chłopaka. Planuje ślub?

Nowy sezon "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 przyniesie kolejne komplikacje. Radek znów zbliży się do Jowity i dowie się kto naprawdę jest ojcem jej dziecka. Widzowie muszą się przygotować na trzymające w napięciu sceny, bo naprawdę będzie się bardzo dużo działo.

Mateusz Banasiuk w wywiadzie dla portalu telemagazyn.pl nie mógł wszystkiego ujawnić, ale powiedział, że w życiu Radka jeszcze długo nie zapanuje spokój. - Teraz odpoczywam od "Pierwszej miłości", nie czytałem żadnych scenariuszy. Też jestem ciekaw jak to się wszystko potoczy, bo mam wrażenie, że w życiu Radka wydarzyło się już wszystko. Dostałem pewne przeciki od scnearzystów, że będzie ciekawie i jeszcze bardziej pokomplikują mi życie - powiedział aktor.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Paulina Gałązka i Sindre Sandemo wzięli ślub. Aśka i Ted z Pierwszej miłości małżeństwem

Serialowy Radek z "Pierwszej miłości" spotyka się jednak z opiniami widzów, że Radek nie powinien ciągle mieć pod górkę, że za bardzo los go doświadcza. - Ludzie na ulicy zaczepiają mnie i pytają kiedy Radek wreszcie będzie miała normalne życie, ale wtedy byłoby nudno. Mam wrażenie, że scenarzyści mnie lubią, lubią moją postać i lubią dla mnie pisać, więc będzie ciekawie - stwierdził Banasiuk. 

- Jowita pewnie urodzi to dziecko. Ja wiem to jest ojcem i widzowie nie będą zadowoleni... - dodał.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: