SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Pierwszy kryzys u Pauliny i Norberta?

Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Pierwszy kryzys u Pauliny i Norberta?

02.07.2016, godz. 15:02
Pierwsza miłość. Norbert (Łukasz Konopka), Paulina (Julia Pogrebińska)
Pierwsza miłość. Norbert (Łukasz Konopka), Paulina (Julia Pogrebińska) foto: ATM Grupa

Małżeńska sielanka w serialu "Pierwsza miłość" u Pauliny (Julia Pogrebińska) i Norberta (Łukasza Konopka) nie może trwać wiecznie. Kilka miesięcy po tym jak Sobolewscy wzięli drugi ślub nad ich związkiem najpewniej zbiorą się czarne chmury. W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 Julia Pogrebińska spodziewa się pierwszego małżeńskiego kryzysu w tej dwójki bohaterki.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od września w telewizji Polsat

Paulina i Norbert z "Pierwszej miłości" mają za sobą trudną przeszłość. Rozwiedli się, bo on ją zdradził. Przyjazd do Wadlewa miał pomóc Paulinie zapomnieć o nieudanym małżeństwie. I niespodziewanie spadło na nią uczucie do Bartka (Rafał Kwietniewski), brata Norberta.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Radek dowie się kto jest ojcem dziecka Jowity

Ich romans trwał krótko, ale doprowadził do tego, że Bartek i Emilka (Anna Ilczuk) definitywnie się rozstali. Norbert jednak wybaczył byłej żonie i przygarnął ją pod swój dach gdy cała wieś ją odtrąciła. Powoli między Sobolewscy znów stali się sobie bliscy. I znów zdecydowali się na ślub.

Jak potoczą się losy Pauliny i Norberta w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016? Julia Pogrebińska jeszcze tego  nie wie, bo na planie serialu aż do końca lipca trwa przerwa wakacyjna, ale spodziewa się kolejnych emocjonujących zwrotów akcji. Choć na razie nic nie wskazuje na to, by małżeństwo Pauliny i Norberta było zagrożone.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Paulina Gałązka i Sindre Sandemo wzięli ślub. Aśka i Ted z Pierwszej miłości małżeństwem

Czekam na jakąś informację od scenarzystów, co się kroi z Pauliną. Chciałabym, żeby ona coś... Ponieważ uważam, że zwiazek z Norbertem jest bardzo dynamiczny, mam nadzieję, że będą jakieś ciekawe wątki, żeby były perturbacje w naszej parze. To by było fajniejsze niż załamania życia rodzinnego. Ja bym tego nie chciała w każdym razie - powiedziała aktorka z "Pierwszej miłości" w rozmowie z portalem telemagazyn.pl.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: