SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Ola wróci z Barcelony! Siostra Błażeja będzie ciężko chora - ZWIASTUN

Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Ola wróci z Barcelony! Siostra Błażeja będzie ciężko chora - ZWIASTUN

19.06.2016, godz. 08:11
Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Ola (Dominika Kojro)
Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Ola (Dominika Kojro) foto: ATM Grupa/ Youtube

Powrót Oli (Dominika Kojro) do serialu "Pierwsza miłość"! Po prawie trzech latach Ola Król, siostra Błażeja (Paweł Krucz), była dziewczyna Miksera (Błażej Michalski), a zarazem przyjaciółka Sabiny (Urszula Dębska) wróci do Wrocławia z Barcelony. W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 Ola nieoczekiwanie zjawi się w Polsce, ale jej przyjazd będzie się wiązał z dramatycznymi wydarzeniami. Ola trafi do szpitala, bo będzie bardzo ciężko chora.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od września w Polsacie

Ola Król pożegnała się z "Pierwszą miłością" w listopadzie 2013 roku. Bohaterka grana przez Dominikę Kojro wyjechała razem ze swoim ówczesnym chłopakiem, inżynierem Robertem Szymczakiem (Marek Kaliszuk) do Barcelony. Od tamtej pory kontaktowała się z bratem i ojcem Grzegorzem (Jan Jankowski) tylko telefonicznie.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Melka porwana przez Dragona przed ślubem Marysi i Michała - ZWIASTUN

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 Błażej, Sabina i Mikser przeżyją szok gdy Ola nagle przyjedzie do Wrocławia. Nie będzie chciała wyjaśnić dlaczego zdecydowała się na powrót właśnie teraz, ale zwiastun "Pierwszej miłości" dowodzi, że jej pojawienie się będzie związane z chorobą oraz z kłopotami, w jakie się wpakowała. W ślad za Olą będzie podążął bowiem jej podejrzany znajomy (Marcin Zacharzewski).

Na jego widok Sabina nie będzie kryła wściekłości i zatrzaśnie mu drzwi przed nosem gdy zjawi się w jej mieszkaniu. - Odwal się od Olki, jasne! - krzyknie. Ale przyjaciel" Oli nie da za wygraną. Wkrótce potem zaatakuje ją u Sabiny.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Bartek padnie przed Emilką na kolana i będzie błagał o wybaczenie - ZWIASTUN

Na tym jednak nie koniec dramatów, bo w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 Ola trafi do szpitala. Wszystko wskazuje na to, że będzie poważnie chora. Sabina, czuwając przy jej łóżku, przypomni sobie chwile gdy straciła swoją najlepszą przyjaciółkę Dagę (Anna Szymańczyk). - Najpierw Daga, teraz ty... Nie możesz... - słowa Sabiny zabrzmią jak błaganie, by Ola nie umierała.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: