SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Drugi ślub Emilki i Bartka na podwórku Śmiałków - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Drugi ślub Emilki i Bartka na podwórku Śmiałków - ZDJĘCIA

25.08.2016, godz. 07:46
Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski)	Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski)
Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski) foto: ATM Grupa

Romantyczny ślub w serialu "Pierwsza miłość"! Wygląda na to, że Emilka (Anna Ilczuk) i Bartek (Rafał Kwietniewski) wrócą do siebie i uratują swoje małżeństwo. A żeby scementować łączącą ich miłość wezmą drugi ślub, którego udzieli im proboszcz (Włodzimierz Matuszak) z Wadlewa. Uroczystość odbędzie się w 2341 odcinku "Pierwszej miłości" na podwórku u Śmiałków, a gośćmi będą mieszkańcy wsi.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od września w telewizji Polsat

Drugi ślub Emilki i Bartka z "Pierwszej miłości" to dowód na to, że Miedzianowscy naprawdę się kochają i po trwającym ponad rok kryzysie są w stanie uratować swoje małżeństwo. Wielu fanów tej pary liczyło na to, że skłóceni małżonkowie się zejdą kiedy w poprzednim sezonie "Pierwszej miłości" spędzili razem namiętną noc. Czar jednak prysł kiedy Emilka powiedziała mężowi, że nie jest jeszcze gotowa do niego wrócić. Wybaczyła mu zdradę w Pauliną (Julia Pogrebińska), ale wciąż nie zapomniała...

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Katarzyna Sawczuk zagra córkę Anny

Nowe zdjęcia z planu "Pierwszej miłości" potwierdzają jednak, że miłość tej dwójki bohaterów zwycięży. Emilka i Bartek nie dość, że się nie rozwiodą, to jeszcze raz złożą sobie przed Bogiem przysięgę małżeńską. Wyjątkowy ślub w Wadlewie odbędzie się w 2341 odcinku "Pierwszej miłości" jesienią. Miejsowcy proboszcz pobłogosławi związek Miedzianowskich, którzy w obecności rodziny i przyjaciół będą sobie ślubować wieczną miłość.

Panna młoda będzie pięknie wyglądać w skromnej koronkowej sukni ślubnej. Włosy przystroi wiankiem z czerwonych i różowych kwiatów. Wpatrzony w nią jak w obrazek Bartek z trudem uwierzy w swoje szczęście.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Ola wróci z Barcelony! Siostra Błażeja będzie ciężko chora - ZWIASTUN

Ślub Emilki i Bartka z "Pierwszej miłości" otworzy nowy rozdział ich wspólnej historii. Oboje docenią fakt, że udało im się przetrwać mimo wielu przeciwności losu. Teraz będą świadomi jak wiele mogą stracić. Obiecają sobie, że już zawsze będą razem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: