SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Zaręczyny Emilki i Bartka - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Zaręczyny Emilki i Bartka - ZDJĘCIA

16.08.2016, godz. 16:45
Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski), proboszcz (Włodzimierz Matuszak)
Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski), proboszcz (Włodzimierz Matuszak) foto: ATM Grupa

Romantyczne oświadczyny w serialu "Pierwsza miłość" i pojednanie bohaterów, na które widzowie czekali ponad rok! W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 Bartek (Rafał Kwietniewski) długo będzie walczył o Emilkę (Anna Ilczuk), która powoli odzyska do niego zaufanie po zdradzie. Aż wreszcie z pomocą proboszcza (Włodzimierz Matuszak) w 2330 odcinku "Pierwszej miłości" oświadczy się żonie, która zgodzi się znów za niego wyjść.

"Pierwsza miłość"odcinek 2330 - poniedziałek, 12.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Emilka i Bartek z "Pierwszej miłości" staną przed szansą, by jednak uratować swoje małżeństwo, które od ponad roku pogrążone jest w kryzysie.

Namiętna noc, którą Miedzianowscy spędzili razem w poprzednim sezonie "Pierwszej miłości" przed przerwą wakacyjną co prawda nie oznacza, że tak szybko do siebie wrócą, ale wspólne chwile w łóżku uświadomią obojgu jak bardzo się kochają! Emilka nie będzie jednak potrafiła tak szybko zapomnieć o romansie męża z Pauliną (Julia Pogrebińska). Bartek postara się jednak, żeby odzyskała do niego zaufanie i pozwoliła mu wrócić do domu Śmiałków w Wadlewie.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Marysia w sukni ślubnej z krwią na rękach! Zbrodnia na ślubie Marysi i Michała? - ZDJĘCIA

W nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 Bartek postawi wszystko na jedną kartę. Z pomocą proboszcza zawalczy o ukochaną i znów się jej oświadczy. Zaręczyny w 2330 odcinku "Pierwszej miłości" będą się wiązały z romantyczną niespodziankę dla Emilki.

W środku nocy zjawi się w Wadlewie i przygotuje dla żony pokaz slajdów ze zdjęciami z ich pierwszego ślubu. Emilka będzie wzruszona wspominając chwile gdy byli tak bardzo szczęśliwi. Nie odmówi gdy Bartek padnie przed nią na kolano i wyszepcze: - Wybaczysz mi? Proszę... Emilka pocałuje ukochanego i zgodzi się kolejny raz zostać jego żoną.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Agata wskrzeszona z martwych? Aleksandra Kisio o powrocie do Pierwszej miłości

Wkrótce potem całe Wadlewo będzie się bawić na weselu na podwórku u Śmiałków. Emilka i Bartek kolejny raz wypowiedzą słowa małżeńskiej przysięgi, a miejscowy ksiądz pobłogosławi ich małżeństwo. Ślub tej pary bohaterów będzie jednocześnie wielkim triumfem ich miłości.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: