SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Marysia zostawi Michała dla Huberta?

Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Marysia zostawi Michała dla Huberta?

26.08.2016, godz. 17:45
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Hubert (Michał Czernecki)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Hubert (Michał Czernecki) foto: ATM Grupa

Hubert (Michał Czernecki) z serialu "Pierwsza miłość" wrócił do Wrocławia ze Szwecji tylko w jednym celu - by odzyskać Marysię (Aneta Zając)! Już w 2319 odcinku "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 były ukochany Marysi zacznie jej się zwierzać ze swoich problemów z Sandrą (Monika Dryl). To nie spodoba się Michałowi (Wojciech Błach), który od razu dostrzeże w Hubercie swojego rywala. Czy Marysia porzuci Michała i wróci do Huberta?

"Pierwsza miłość" odcinek 2319 po wakacjach - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Do czego jest zdolny Hubert Schultz, by odzyskać miłość Marysi? Niebawem w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 okaże się, że jest gotów na wszysztko byle tylko Majka znów z nim była. Oczywiście największą przeszkodą będzie dla niego Michał, którego postanowi się sprytnie pozbyć.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Grzegorz w szpitalu. Ola wróci do Polski dla chorego ojca

W 2319 odcinku "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 Hubert zwierzy się Marysi ze swoich zmartwień i będzie szukał u niej wsparcia i pocieszenia. Opowie dawnej ukochanej o tym jak wielką pomyłką okazało się dla niego życie z Sandrą i ich córką Mają w Szwecji. Wyzna też Marysi jak bardzo za nią tęsknił.

Ich zażyłość stanie się powodem kłótni Majki z Michałem, który zwyczajnie będzie zazdrosny o dawnego ukochanego swojej narzeczonej. - To jest twój były facet... - stwierdzi Michał kiedy przyłapie Marysię w objęciach Huberta. - No właśnie, były... - doda Majka.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Ciężarna Jowita zerwie z Radkiem i trafi do szpitala. Straci dziecko?

Hubert postanowi jak najszybciej wyeliminować Michała z walki o serce Marysi. W jaki sposób? Zaoferuje rywalowi pieniądze na wyjazd na prywatny turnus rehabilitacyjny, który będzie dla niego szansą na odzyskanie sprawności w rękach. Jednocześnie będzie chciał uwieść Marysię.

Gdy to nie podziała zdradzi Michałowi skrywane przez Marysię tajemnice z jej przeszłości. Domańskiemu trudno będzie uwierzyć, że jego przyszła żona miała tak bujne życie miłosne. I właśnie wtedy zacznie się zastanawiać czy na pewno chce wziąć z nią ślub.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: