SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Ciężarna Jowita trafi do szpitala! Poroni?

Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Ciężarna Jowita trafi do szpitala! Poroni?

28.08.2016, godz. 17:30
Pierwsza miłość odc. 2319. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość odc. 2319. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Nowy sezon serialu "Pierwsza miłość" po wakacyjnej przerwie rozpocznie się od mocnego uderzenia. Czarne chmury pojawią się również nad związkiem Jowity (Joanna Opozda) i Radka (Mateusz Banasiuk), którzy ostatnio przeżyli trudne chwile i wreszcie pozbyli się Teda (Sindre Sandemo). W 2319 odcinku "Pierwszej miłości" ciężarna Jowita zerwie z Radkiem, by poświęcić się wychowaniu dziecka Teda. Niespodziewanie trafi do szpitala. Ciąża będzie zagrożona. Czy Jowita straci dziecko?

"Pierwsza miłość" odcinek 2319 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Jowita i Radek z "Pierwszej miłości" mają za sobą ciężkie przeżycia. Walka ze śmiertelną chorobą, starcie z Tedem, psychopatą z USA, byłym kochankiem Jowity, który ją porwał i próbował pozbyć się Radka. Przetrwali tylko dzięki sile łączącej ich miłości.

Chwilami miał jednak dosyć ciągłych kłamstw ukochanej, nie mógł znieść tego, że Jowita nie jest z nim szczera, nie potrafił jej zaufać po tym jak zdradziła go z nieobliczalnym biznesmenem... Poza tym zabolało go to, że Jowita nie powiedziała mu, że jest w ciąży z Tedem. Długo myślał, że to jego dziecko.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Marysia w sukni ślubnej z krwią na rękach!

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 zakochani nie będą mogli jednak bez siebie żyć. Mimo to Jowita postanowi zwrócić Radkowi wolność. Po tym jak przez nią cierpiał będzie chciała być sama. W 2319 odcinku "Pierwszej miłości" zerwać z Radkiem, by poświęcić się wychowaniu dziecka. Nieoczekiwanie trafi do szpitala, a badania wykażą, że jej ciąża jest zagrożona.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Zaręczyny Emilki i Bartka - ZDJĘCIA

Przyszła mama usłyszy przerażającą diagnozę lekarza - jeśli nie zacznie dbać o siebie, to straci dziecko. W tej chwili potrzebny jej będzie tylko spokój, by jej dziecko urodziło się zdrowe. Jowita dojdzie do wnisoku, że u boku Radka nie jest to już możliwe. Mimo wszystko mężczyzna spróbuje otoczyć ją opieką. Będzie chciał być ojcem dziecka Jowity i Teda...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: