SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Melka zginie? Dragon zabije Melkę?

Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Melka zginie? Dragon zabije Melkę?

21.08.2016, godz. 19:54
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Dragon (Krzysztof Zych)
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Dragon (Krzysztof Zych) foto: ATM Grupa

Koszmarne porwanie w serialu "Pierwsza miłość" po wakacyjnej przerwie. Nowy sezon będzie wyjątkowo tragiczny dla Melki (Ewa Jakubowicz), która wpadnie w pułapkę zastawioną na nią przez Dragona (Krzysztof Zych). Diler narkotyków i zarazem gwałciciel porwie Melkę, wywiezie ją z Wrocławia, spróbuje zgwałcić, a potem zabić. Czy Melka z "Pierwszej miłości" zginie z rąk Dragona?

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Powrót Dragona do "Pierwszej miłości" i do życia Melki będzie miał wyjątkowo tragiczne konsekwencje! Niebezpieczny przestępca, którego Melka wpakowała do więzienia, by ratować Krystiana (Patryk Pniewski) opracuje plan zemsty na nastolatce. Uda mu się wydostać zza krat, by zaraz potem uprowadzić Melkę i ostatecznie pozbyć się dziewczyny.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Marysia w sukni ślubnej z krwią na rękach!

W nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 Melka spotka się z Dragonem w więzieniu. Diler będzie wiedział, że to ona stoi za jego aresztowaniem. - Mówili mi, że to ty mnie wsypałaś. Przestraszyłaś się, że znajdę wtykę... - powie przestępca. Nastolatka nie powie ani Marysi (Aneta Zając) ani Krystianowi o spotkaniu z Dragonem. Tym samym popełni błąd, który może kosztować ją życie.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Zaręczyny Emilki i Bartka - ZDJĘCIA

Wkrótce potem Dragon porwie Melkę. W dniu jej ślubu Marysi i Michała (Wojciech Błach) dziewczyna niespodziewanie zniknie. Nikt nie będzie wiedział co się z nią dzieje. Tymczasem żądny zemsty diler i gwałciciel uwięzi Melkę w domku poza Wrocławiem. Tam będzie próbował ją zgwałcić, a potem zabić. Dojdzie do rozlewu krwi, ale o tym czy Melka zginie widzowie dowiedzą się dopiero w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" we wrześniu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: