SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Melka porwana przez Dragona przed ślubem Marysi i Michała - ZWIASTUN

Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Melka porwana przez Dragona przed ślubem Marysi i Michała - ZWIASTUN

10.06.2016, godz. 10:45
Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Porwanie Melki (Ewa Jakubowicz) przed ślubem Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Porwanie Melki (Ewa Jakubowicz) przed ślubem Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach) foto: ipla.tv

Porwanie, ślub i morderstwo w serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2016! Widzowie muszą być gotowi na sporą dawkę emocji, bo w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" od września nie zabraknie wstrząsających momentów. Melka (Ewa Jakubowicz) zostanie porwana przez dilera narkotyków Dragona (Krzysztof Zych) i to w dniu ślubu Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach). Przerażona Marysia ruszy jej na ratunek. Sceny, które można zobaczyć w nowym zwiastunie "Pierwszej miłości" po wakacjach każą przypuszczać, że dojdzie do zabójstwa, a Marysia będzie miała krew na rękach.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od września w telewizji Polsat

Ślub Marysi i Michała w "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 nie dojdzie do skutku! Powód? Tuż przed ceremonią w kościele dojdzie do porwania Melki. Diler narkotyków Dragon, którego Melka wsadziła za kratki, by ratować Krystiana (Patryk Pniewski), wyjdzie na wolność i będzie chciał zemścić się na dziewczynie. Wcześniej Melka spotka się z nim za murami więzienia. - Przestraszyłaś się dlatego tu przyszłaś - zacznie jej grozić Dragon.

Patrz: Pierwsza miłość. Hubert Schultz wrócił do Marysi, by ją odzyskać - WIDEO

Uprowadzi Melkę w dniu ślubu Marysi i Michała i wywiezie ją do domu poza Wrocławiem. Zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 nie pozostawia wątpliwości, że Marysia pośpieszy swojej przybranej córce z pomocą. Nie zjawi się w kościele gdzie będą na nią czekali Michał, Ewa (Ewa Gawryluk) i Krystian (Patryk Pniewski).

Pan młody zacznie się niepokoić gdy jego narzeczona nie przyjedzie na czas do kościoła. Nie będzie jednak podejrzewał co się stało z Marysią. Tymczasem porwana Melka będzie zdana na łaskę Dragona, który wyciągnie nóż, by ją zabić. - Tak mi dziękujesz za to, co dla ciebie zrobiłem! - zacznie straszyć przerażoną dziewczynę.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Aśka i Ted biorą ślub. Aktorzy z Pierwszej miłości prywatnie są parą

Kiedy Marysia dotrze na miejsce gdzie Dragon więził Melkę zauważy ślady po bójce. W zwiastunie nowych odcinków "Pierwszej miłości" to właśnie Marysia będzie miała krew na rękach, ale na razie jeszcze nie wiadomo kto będzie ofiarą - Melka czy Dragon. Wiele wskazuje na to, że dojdzie do morderstwa.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: