SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Marysia w sukni ślubnej z krwią na rękach! Zbrodnia na ślubie Marysi i Michała? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Marysia w sukni ślubnej z krwią na rękach! Zbrodnia na ślubie Marysi i Michała? - ZDJĘCIA

16.08.2016, godz. 11:00
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach) foto: ATM Grupa

Krwawy finał ślubu w serialu "Pierwsza miłość"! Nowy sezon po wakacjach 2016 przyniesie wstrząsające wydarzenia, które postawią pod znakiem zapytania wspólną przyszłość Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach). Zdjęcia zza kulis "Pierwszej miłości" nie pozostawiają wątpliwości, że wątek tej pary nie będzie miał szczęśliwego zakończenia przed ołtarzem. W dniu ślubu Marysi i Michała dojdzie do porwania, próby gwałtu, a panna młoda będzie miała krew na rękach. Niewykluczone, że zostanie oskarżona o morderstwo...

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, w telewizji Polsat

Ślub Marysi i Michała z "Pierwszej miłości" stanie pod znakiem zapytania gdy na horyzoncie znów pojawi się Dragon (Krzysztof Zych), diler narkotyków, przez którego Krystian (Patryk Pniewski) trafił do więzienia i którego Melka wpakowała za kratki.

Żądny zemsty przestępca zrobi wszystko, by Melka zapłaciła za to, co mu zrobiła. A ponieważ jest wyjątkowo niebezpieczny i nieobliczalny, to życie nastolatki zawiśnie na włosku. I to właśnie wtedy gdy przygotowania do ślubu Marysi i jej ukochanego wkroczą w decydującą fazę.

Zobacz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Emilka i Bartek wezmą drugi ślub - ZDJĘCIA

Zresztą nie tylko on w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 będzie chciał zniszczyć szczęście narzeczonych. Także Hubert (Michał Czernecki), dawny kochanek Majki, uknuje intrygę, by ich rozdzielić.

Już w 2321 odcinku "Pierwszej miłości" (emisja w Polsacie w środę, 31.08.2016, o godz. 18) zaoferuje Michałowi swoją pomoc, próbując jednocześnie uwieść Marysię. Narzeczonego Majki nie będzie stać na prywatny turnus rehabilitacyjny, który stanie się dla niego szansą na odzyskanie sprawności w rękach. Hubert zaproponuje mu pożyczkę, ale nie bezinteresowanie.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Ola wróci z Barcelony! Siostra Błażeja będzie ciężko chora - ZWIASTUN

Na szczęście Hubert nie osiągnie swojego celu - Marysia nie zostawi dla niego Michała! Ale zaraz potem wydarzy się coś, co doprowadzi do mrożących krew w żyłach chwil, które zaważą na przyszłości tej pary bohaterów. Tuż przed ślubem Melka zniknie bez śladu. Wyjdzie na jaw, że została porwana przed Dragona, który wyjdzie na wolność. Przez swoją przybraną córkę Marysia zostanie wplątana w kryminalną aferę, a nawet zbrodnię. Na krótko przed ślubem, gdy Michał i zaproszeni goście, będą czekać na panną młodą w urzędzie, Marysia dowie się, że Melka została porwana.

Do akcji przyłączy się także pan młody. Niedoszli małżonkowie wraz z policją trafią do kryjówki Dragona, tam jednak nikogo nie zastaną - zobaczą tylko ślady krwi. Nie będą wiedzieli co się się stało z Melką i Dragonem! A krew na rękach Marysi będzie dowodem, że być może doszło do morderstwa.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: