SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Krzysztof Wieszczek nowym przystojniakiem w Wadlewie

Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Krzysztof Wieszczek nowym przystojniakiem w Wadlewie

23.08.2016, godz. 11:11
Pierwsza miłość. Olek (Krzysztof Wieszczek), Kazanowa (Elżbieta Romanowska), Seweryn (Mirosław Kropielnicki)
Pierwsza miłość. Olek (Krzysztof Wieszczek), Kazanowa (Elżbieta Romanowska), Seweryn (Mirosław Kropielnicki) foto: ATM Grupa

Krzysztof Wieszczek dostał rolę w serialu "Pierwsza miłość"! Aktor i zwycięzca trzeciej edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie, który od dwóch sezonów gra w "Przyjaciółkach" tym razem pokaże swoją inną twarz. Kim będzie grany przez Krzysztofa Wieszczka nowy bohater Olek? W nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 zabójczo przystojny bratanka Seweryna (Mirosław Kropielnicki) niespodziewanie przyjdzie do Wadlewa i sprawi, że serca wielu mieszkanek wsi zabiją mocniej.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Krzysztof Wieszczek po wygranej w "Tańcu z gwiazdami" stał się jedną z największych gwiazd Polsatu. Zaraz po zwycięstwie w 3 edycji dołączył do obsady serialu "Przyjaciółki" gdzie wciela się w postać maklera giełdowego Roberta, ukochanego Ingi (Małgorzata Socha). Władze stacji najwidoczniej doceniają talent aktora, bo zaproponowano mu także udział w "Pierwszej miłości".

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Melka zginie? Dragon zabije Melkę?

Jesienią 2016 widzowie "Pierwszej miłości" zobaczą Krzysztofa Wieszczka w nowej roli. Olek, atrakcyjny i uwodzicielski bratanka Seweryna (Mirosław Kropielnicki) swoim przyjazdem do Wadlewa wywoła spore zamieszanie wśród tamtejszych kobiet.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Zaręczyny Emilki i Bartka - ZDJĘCIA

Świetnie zbudowany, wysoki Olek zawróci w głowie niejednej mieszkance Wadlewa. Ale to się dopiero okaże czy znajdzie we wsi prawdziwą miłość. Jedno jest pewne - pozory mylą, a sympatyczny i trochę naiwny na pierwszy rzut oka Olek, będzie skrywał pewien mroczny sekret. Nie będzie tak niewinny jak się wszystkim wydaje…

- Gram faceta, który jest seksoholikiem, który chce zostać księdzem - powiedział w jednym z w wywiadów Krzysztof Wieszczek.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: