SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Klaudia Halejcio nie wie z kim będzie Luiza

Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Klaudia Halejcio nie wie z kim będzie Luiza

23.06.2016, godz. 16:30
Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio foto: atm grupa/akpa

Klaudia Halejcio od dwóch miesięcy nie pojawiła się na planie serialu "Pierwsza miłość". Ale czytając scenariusze nowych odcinków "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 dowiedziała się jak potoczą się losy jej bohaterki Luizy. Okazuje się, że w kolejnym sezonie "Pierwszej miłości" Luiza będzie przeżywała miłosne rozterki, bo walkę o jej serce podejmą Mikser (Błażej Michalski) i Natan (Krzysztof Kwiatkowski).

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od września 2016 w Polsacie

Klaudia Halejcio nie ogląda "Pierwszej miłości", więc nie śledzi losów swojej bohaterki Luizy. A ponieważ już od dawna nie była na planie zdjęciowym serialu, to zupełnie straciła orientację w tym, co się dzieje. Ze scenariuszy nowych odcinków "Pierwszej miłości", które już dostała wie jednak, że Luiza stanie przed trudnym wyborem - Mikser czy Natan.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Melka porwana przez Dragona przed ślubem Marysi i Michała

- W "Pierwszej miłości", tak jak w każdym serialu, rozstania i powroty. Tak naprawdę co nie wiem co się wydarzy w wątku Luizy, bo mam już drugi miesiąc przerwy w zdjęciach. Słyszałam o nowościach, które mają się pojawić. Na pewno Luiza będzie rozdarta pomiędzy dwoma mężczyznami, nie będzie wiedziała, którego wybrać - ujawniła aktorka w rozmowie z portalem wp.pl.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Bartek padnie przed Emilką na kolana i będzie błagał o wybaczenie

Ale to nie jedyne zmiany jakie czekają Luizę w nowym sezonie "Pierwszej miłości". W jej życiu pojawi się nowa przyjaciółka, taka prawdziwa, nie jak wiecznie knująca intrygi Aśka (Paulina Gałązka), czy Daria (Angelika Kujawiak). Luiza nareszcie poczucie, że ma w kimś oparcie. A to bardzo jej się przyda gdy Mikser i Natan będą walczyć o jej serce.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: