SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Katarzyna Sawczuk jako 18-letnia Marianna rozkocha Mirka - WIDEO

Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Katarzyna Sawczuk jako 18-letnia Marianna rozkocha Mirka - WIDEO

18.08.2016, godz. 16:30
Pierwsza miłość. Marianna (Katarzyna Sawczuk), Marian Śmiałek (Paweł Okoński)
Pierwsza miłość. Marianna (Katarzyna Sawczuk), Marian Śmiałek (Paweł Okoński) foto: ATM Grupa

Katarzyna Sawczuk (19 l.) gwiazdą serialu "Pierwsza miłość"! Była dziewczyna Antoniego Królikowskiego, która obecnie gra Julitę w "Barwach szczęścia" w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 wcieli się w postać Marianny. Nastolatka przyjdzie do Wadlewa, by odkryć tajemnicę swojej matki Anny (Agnieszka Suchora). Przy okazji Marianna namiesza w życiu Mirka (Maurycy Torbicz). Rozkocha w sobie syna Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski).

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Serialowa jesień 2016 będzie należała do Kasi Sawczuk! 19-letnia aktorka, która ma na koncie role w takich produkcjach jak: "Hotel 52", "Czas honoru. Powstanie", :Skazane", a ostatnio także "Barwy szczęścia" już od września 2016 pojawi się w dwóch serialach - "Pierwsza miłość" na Polsacie i "Na noże" w TVN gdzie zagra Olę, siostrę głównego bohatera Jacka (Wojciech Zieliński).

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Zaręczyny Emilki i Bartka - ZDJĘCIA

Marianna, nowa bohaterka, w którą wcieli się Katarzyna Sawczuk, będzie córką Anny z jej pierwszego małżeństwa! Zaraz po tym jak 18-latka przybędzie do Wadlewa okaże się, że Anna zainwestowała w nią wszystkie pieniądze po mężach i pozostałości z majątku rodzinnego.

Dzięki temu Marianna miała możliwość nauki języków obcych, historii sztuki, gry na instrumencie. Zwiedziła wiele krajów, jeździła na międzynarodowe wymiany, ma szeroki wachlarz zainteresowań, wrodzoną ciekawość świata i nigdy się nie nudzi.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Marysia w sukni ślubnej z krwią na rękach

Wykształcona i oczytana Marianna była jednak wychowywana bezstresowo, dlatego jej cudowna powierzchowność kryje prawdziwego diabełka. Dziewczyna umie się zabawić. Marianna od razu zawróci w głowie Mirkowi. Co z tego wyniknie i jak poradzi sobie w nowej roli Kasia Sawczuk? Widzowie przekonają się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" jesienią 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

WIDEO: Katarzyna Sawczuk o roli Marianny w serialu "Pierwsza miłość" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: