SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Katarzyna Sawczuk, dziewczyna Antka Królikowskiego, zagra w Pierwszej miłości

Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Katarzyna Sawczuk, dziewczyna Antka Królikowskiego, zagra w Pierwszej miłości

30.07.2016, godz. 10:00
Katarzyna Sawczuk, Antoni Królikowski
Katarzyna Sawczuk, Antoni Królikowski foto:

Katarzyna Sawczuk (19 l.) dołączyła do obsady serialu "Pierwsza miłość"! Dziewczyna Antka Króliwskiego w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 pojawi się w Wadlewie w roli 18-letniej Marianny, córki Anny (Agnieszka Suchora), ukochanej Mariana Śmiałka (Paweł Okoński), która wpadnie w oko Mirkowi (Maurycy Torbicz) - przybranemu synowi Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski). Tylko z pozoru Marianna będzie dobrze wychowaną i grzeczną dziewczyną.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od września w telewizji Polsat

Kariera Kasi Sawczuk nabiera tempa. 19-letnia aktorka, którą fani seriali znają z ról m.in. Zosi w "Czasie honoru", Julity w "Barwach szczęścia" oraz Łucji w "Skazanych" jesienią pojawi się w hitowej produkcji Polsatu. Produceni "Pierwszej miłości" zaproponowali jej bowiem, by wcieliła się w postać Marianny, córki Anny.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Agata wskrzeszona z martwych? Aleksandra Kisio o powrocie do Pierwszej miłości

W nowym sezonie "Pierwszej miłości" Anna znów pojawi się w Wadlewie, ale tym razem przyjedzie do wsi ze swoją nastoletnią córką z pierwszego małżeństwa. Marianna będzie sprawiała wrażenie dziewczyny z dobrego domu, świetnie wykształconej, oczytanej, znającej języki, która jest także uzdolniona muzycznie.

Anna wszystkie pieniądze po mężach i pozostałości z majątku rodzinnego inwestowała właśnie w córkę, by Marianna miała wszystko co najlepsze, zwiedzała świat, jeździła na międzynarodowe wymiany. Okaże się jednak, że bezstresowne wychowanie Marianny poskutkowało tym, że z pozoru idealna nastolatka to rozwydrzona małolata, która uwielbia się zabawić.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Ola wróci z Barcelony! Siostra Błażeja będzie ciężko chora - ZWIASTUN

Marianna od pierwszego wejrzenia oczaruje Mirka, syna Emilki i Bartka, który będzie pod wrażeniem ślicznej dziewczny z wielkiego miasta. Czy córka Anny zostanie dziewczyną Mirka? Co wyniknie z jej pobytu w Wadlewie? O tym widzowie "Pierwszej miłości" przekonają się po wakacjach 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: