SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Hubert odbierze Michałowi Marysię? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Hubert odbierze Michałowi Marysię? - ZWIASTUN

15.07.2016, godz. 11:19
Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Hubert Schultz (Michał Czernecki), Marysia (Aneta Zając)
Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Hubert Schultz (Michał Czernecki), Marysia (Aneta Zając) foto: ipla.tv

Sensacja w serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2016! Marysia (Aneta Zając) zostawi Michała (Wojciech Błach) dla Huberta (Michał Czernecki)? Zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości" sugeruje, że między Marysią a jej dawnym ukochanym znów coś będzie. Hubert spróbuje odzyskać Majkę i wyzna jej, że przez cały ten czas gdy był w Szwecji z Sandrą (Monika Dryl) bardzo tęsknił. Marysia odtrąci go, ale pewnej nocy pozwoli na to, by Hubert odwiedził ją w domu Michała...

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od września w telewizji Polsat

Ślub i wspólna przyszłość Marysi i Michała staną pod znakiem zapytania w nowym sezonie "Pierwszej miłości" jesienią! Powód? Oczywiście Hubert Schultz, który nieoczekiwanie przyjechał ze Szwecji do Wrocławia. Po co Hubert wrócił i dlaczego nie zabrał ze sobą Sandry oraz ich córki Mai? Tego na razie nie wiadomo, ale wygląda na to, że Hubert nie jest do końca szczery z Marysią. A jego powrót wiąże się z chęcia odzyskania dawnej ukochanej.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Melka porwana przez Dragona przed ślubem Marysi i Michała

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 widzowie będą świadkami scen, które dowodzą, że Hubert nie przestał kochać Marysi. Podczas jednego ze spotkań w Barbarianie poprosi Majkę, by z nim została, mimo że ona kategorycznie odmówi, bo będzie chciała wracać do Michała. - Proszę cię, nie chcę być sam. Stęskniłem się za tobą - powie Hubert, ale Marysia nie da się przekonać. - Ale ja chcę być sama... - odtrąci byłego kochanka, który zaraz potem zacznie ją natarczywie całować.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Aśka i Ted biorą ślub. Aktorzy z Pierwszej miłości prywatnie są parą

Zwiastun "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 zawiera też scenę z domu Michała, w której Hubert czuwa przy śpiącej na kanapie Marysi. Dlaczego właśnie on, a nie Michał? Co takiego wydarzy się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości", że Marysia i Michał będą blisko rozstania? Wszystko wyjaśni się już od września w kolejnym sezonie serialu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: