SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Bartek padnie przed Emilką na kolana i będzie błagał o wybaczenie - ZWIASTUN

Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Bartek padnie przed Emilką na kolana i będzie błagał o wybaczenie - ZWIASTUN

11.06.2016, godz. 16:37
Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski)
Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski) foto: ipla.tv

Zwiastun serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 pozostawia bez odpowiedzi pytanie czy Emilka (Anna Ilczyk) i Bartek (Rafał Kwietniewski) wreszcie się pogodzą i wrócą do siebie! Jest jednak na to spora szansa, bo ostatnio skłóceni małżonkowie znów się do siebie zbliżyli. W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej Bartek będzie błagać Emilkę o wybaczenie. Ale czy żona pozwoli mu wrócić do domu w Wadlewie?

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od września w telewizji Polsat

Czy Emilka i Bartek z "Pierwszej miłości" uratują swoje małżeństwo? Ostatnio bardzo się starają, żeby tak właśnie się stało. Po wspólnie spędzonej nocy doszli do wniosku, że wciąż im na sobie bardzo zależy, że nadal się kochają, ale jednocześnie Emilka nie może zapomnieć o tym co było. Zdrada Bartka zbyt mocno ją zabolała.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Melka porwana przez Dragona przed ślubem Marysi i Michała - ZWIASTUN

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 Bartek nie będzie szczędził wysiłków, by odzyskać zaufanie żony. Zrobi wszystko, co w jego mocy, żeby pokazać Emilce, że z niej nie zrezygnuje. W końcu żona oczekuje od niego tego, by znów o nią zabiegał.

Randki we Wrocławiu, miłosne schadzki w szpitalu i w mieszkaniu Kaśki (Misiek Koterski) z czasem przestaną jednak wystarczać Bartkowi. Miedzianowski postawi wszystko na jedną kartę. Pewnego wieczoru zjawi się w Wadlewie, uklęknie przed żoną i zapyta ją, czy ma szansę na powrót do domu.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Marysia wróci do Huberta? - ZWIASTUN

- Wybaczysz mi? Proszę... - powie Bartek, a w oczach Emilki pojawiją się łzy. Jaka będzie jej odpowiedź? Czy pozwoli Bartkowi wrócić, żeby znów mogli być prawdziwą rodziną? Ich adoptowany syn Mirek (Maurycy Torbicz), Marian Śmiałek (Paweł Okoński), a nawet miejscowy ksiądz (Włodzimierz Matuszak) będą trzymać kciuki za Bartka, ale nie będą próbowali wpływać na Emilkę, bo ta decyzja należy tylko do niej.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: