SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Igor zabierze Wekslerowi majątek i ucieknie do Monachium - ZWIASTUN

Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Igor zabierze Wekslerowi majątek i ucieknie do Monachium - ZWIASTUN

30.08.2015, godz. 09:00
Pierwsza miłość. Karol Weksler (Karol Strasburger), Igor (Rafał Mohr)
Pierwsza miłość. Karol Weksler (Karol Strasburger), Igor (Rafał Mohr) foto: ATM Grupa

Sensacja w serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2015! Igor Kaczmarczyk (Rafał Mohr) przejmie całą fortunę Karola Wekslera (Karol Strasburger), której zażądał w zamian za nagranie sprzed wypadku Sabiny (Urszula Dębska) i Dagi (Anna Szymańczyk) i ucieknie za granicę?! W 2119 odcinku "Pierwszej miłości" Igor dostaje to czego chciał - ojciec Sabiny przelewa mu 30 mln złotych na konto na Kajmanach. Ale czy Kaczmarczyk odda mu nagranie będące dowodem na niewinność Sabiny? Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości"!

"Pierwsza miłość" odcinek 2119 po wakacjach 2015 - poniedziałek, 31.08.2015, o godz. 18 w Polsacie

Szantaż Igora Kaczmarczyka zadziałał! Chory psychicznie mąż Sabiny, który wpakował ją do więzienia za spowodowanie wypadku, w którym zginęła Daga przejmie cały majątek Karola Wekslera!

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Aneta Zając choruje. To przez chorobę tak przytyła

W 2119 odcinku "Pierwszej miłości" Wekslerowie oraz Natan (Krzysztof Kwiatkowski) spotykają się z Igorem w mieszkaniu Sabiny. Karol na podpisać dokument potwierdzający, że właścicielem wszystkich nieruchomości od teraz jest Kaczmarczyk. W zamian za to Igor ma mu oddać nagranie sprzed wypadku Sabiny i Dagi, jedyny dowód na niewinność córki Karola.

Ale Kaczmarczyk nie byłby sobą, gdyby wywiązał się z umowy. Przed podpisaniem papierów kombinuje jak zrobić, by Sabina do końca życia oglądała świat zza krat więzienia. Weksler stawia jednak warunek - jeśli nie dostanie oryginału nagrania, Igor może się pożegnać z jego milionami.

Żądania Kaczmarczyka jednak rosną. Igor chce jescze więcej - pieniędzy przelanych na konto na Kajmanach. Grażyna jest zdeterminowana, aby mu oddać wszystko, ale Karol wciąż ma wątpliwości.

W tym czasie Mikser (Błażej Michalski) i Dominik (Tomasz Włosok), którzy podają się za ekipę usuwającą awarie internetu, zdobywają to cenne wideo zarejestowane na kamerze monitoringu przed sklepem komputerowym. Tym samym mają dowód, że to Daga, a nie Sabina siedziała za kierownicą samochodu w chwili wypadku.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Julka w śpiączce po zażyciu narkotyków! Czy córka Marysi przeżyje?

Czy Radek (Mateusz Banasiuk) zdąży dostarczyć Karolowi nagranie nim Weksler odda Igorowi cały swój majątek? Czy ojciec Sabiny w ostatniej chwili nie spełni wszystkie żądań Igora i bezwzględny morderca zostanie z niczym? W 2119 odcinku "Pierwszej miłości" już po spotkaniu z Wekslerami Igor szukuje się do ucieczki do Monachium...

- Szukajcie Kaczmarczyka! I to szybko, zanim wyjdzie z kraju! - mówi przez telefon Weksler kiedy Radek przekazuje mu nagranie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" po wakacjach 2015 >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: