SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Krystian i Melka znów razem

Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Krystian i Melka znów razem

14.08.2015, godz. 20:12
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Nowy sezon serialu "Pierwszej miłość" po wakacjach 2015 przyniesie gorące sceny z udziałem Melki (Ewa Jakubowicz) i Krystiana (Patryk Pniewski)! Namiętne pocałunki i seks na stole w mieszkaniu Marysi (Aneta Zając) to tylko niewielka część z tego, co będzie wyprawiać para zakochanych nastolatków. Patryk Pniewski właśnie wrócił na plan nowych odcinków "Pierwszej miłości" po krótkiej przerwie i zapowiada swoim fanom, że w wątku Melki i Krystiana nie zabraknie mocnych scen.

po prawie 2 tyg przerwy w końcu na planie @pierwszamilosc 󾠈 juz brakowało mi Krystiana 󾍔 tymczasem wlasnie wrocilem z Wrocławia do stolicy i odpoczywam przed jutrzejsza szamka w Hells Kitchen 󾓶😎

Posted by Patryk Pniewski on 28 lipca 2015

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2015 nowe odcinki od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 18 w Polsacie

Melka i Krystian rozstali się, ale nie na długo. Nowy sezon "Pierwszej miłości" przyniesie pojednanie tej pary. To podopieczna Marysi namówi byłego chłopaka, by jednak zdawał maturę. W 2121 odcinku "Pierwszej miłości" (emisja w środę, 2.09.2015) Melka przekona Michała (Wojciech), że zamierza przemówić jego synowi do rozsądku i nakłonić go do podejścia do egzaminu dojrzałości. Krystian spełni prośbę ukochanej.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Patryk Pniewski w Tańcu z gwiazdami! Krystian z Pierwszej miłości boi się występów na żywo

Kilka dni później nastolatek odwiedzi Melkę w mieszkaniu Marysi. I właśnie zakochane nastolatki padną sobie w ramiona. Młodzi spędzają wspólnie wieczór przy winie i przeżyją swój pierwszy raz. Chwile miłosnego uniesia przerwie im niespodziewana wizyta.

Nagle w drzwiach mieszkania stanie Marek (Maciej Tomaszewski) ze śpiącą Julką (Łucja Kawczak). Krystian w popłochu wyjdzie od Melki, zapominając o swoim plecaku, w którym schował narkotyki od Dragona (Krzysztof Zych), a jego dziewczyna zajmie się córeczką Marysi.

Patrz: Pierwsza miłość. Jowita umrze?! Joanna Opozda w kostnicy na planie

Aktorzy "Pierwszej miłości" przez całe wakacje kręcą nowe odcinki, ale Patryk Pniewski, który dostał także rolę w nowym serialu "Belfer" i przygotowuje się do treningów do "Tańca z gwiazdami", przez dwa tygodnie miał przerwę w zdjęciach.

Teraz jednak serialowy Krystian wrócił na plan "Pierwszej miłości" i zapowiada, że razem z Melką dostarczą widzom niesamowitych wrażeń, a sceny z ich udziałem na pewno nie będą grzeczne. 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: