SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Kinga i Artur po ślubie nareszcie będą szczęśliwi

Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Kinga i Artur po ślubie nareszcie będą szczęśliwi

27.08.2015, godz. 17:45
	Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) foto: ATM Grupa

Ślub Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski) z serialu "Pierwsza miłość" otwiera nowy rodział w historii miłości tej pary. Tym razem dramatu ominą Kulczyckich. W ich małżeństwie zapanuje prawdziwa sielenka. Nowy sezon "Pierwszej miłości" po wakacjach 2015 będzie wyjątkowo szczęślwy dla Kingi, która dzięki wsparciu i miłości męża będzie realizować swoje zawodowe marzenia.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2015 nowe odcinki od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 18 w Polsacie

Kinga i Artur z "Pierwszej miłości" przeszli długą drogę, by być razem, ale na szczęście tym razem nikt im nie przeszkodzi i zakochani wezmą ślub. Już w 2123 odcinku "Pierwszej miłości" (emisja w piątek, 4.09.2015) w obecności najbliższej rodziny i przyciół wypowiedzą słowa przysięgi małżeńskiej.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Kinga i Artur  zamieszkają w nowym mieszkaniu

Kinga przygotowując się do ślub z Arturem będzie bardzo zdenerwowana. Wciąż będzie się martwić, że ktoś znowu zepsuje jej i Arturowi ten wyjątkowy dzień. Ale uroczystość w kościele przebiegnie bez żadnych zakłóceń. Weselni goście będą zachwyceni młodą parą.

Po skromnym ślubie rozpoczną nowy etap w swoim życiu - wypełniony miłością i szczęściem. Przez jakiś czas scenarzyści "Pierwszej miłości" oszczędzą tej dwójce dramatycznych wydarzeń.

- Kinga zmienia nazwisko, stanie się panią Kulczycką. Szykuje się dużo, dużo szczęścia i pozytywnej energii, przynajmniej w tych scenariuszach, które mamy na razie. Kinga rozwija biznes przy olbrzymim wspraciu Artura. Klu fitness kwitnie. Pomagają Kindze również przyjaciele - powiedziała Aleksandra Zienkiewicz w wywiadzie dla ipla.tv.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Julka umrze? Marysia modli się o cud, by jej córka przeżyła!

Fitness klub Kingi, nowe mieszkanie, wspólne plany na przyszłość wśród których szczególnie miejsce zajmują dzieci Kingi i Artura. Wszystko zacznie się Kindze udakładać. - Moja bohaterka nie jest już tak problematyczna i nieszczęśliwa. Jest to miła odmiana, bo sporo Kinga przeżyła - rozczarowań i płaczu - stwierdziła aktorka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: