SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Emilka i Bartek wrócą do siebie i pójdą na terapię

Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Emilka i Bartek wrócą do siebie i pójdą na terapię

22.08.2015, godz. 10:00
Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Emilka (Anna Ilczuk), Katarzyna Galica
Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Emilka (Anna Ilczuk), Katarzyna Galica foto: ATM Grupa

Nowy sezon serialu "Pierwsza miłość", który będzie emitowany jesienią 2015 w Polsacie oznacza kolejny rozdział w historii miłości Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski). Po rozstaniu z Pauliną (Julia Pogrebińska) niewierny Bartek zrobi bowiem wszystko, by żona do niego wróciła. Efekt będzie taki, że Emilka da Bartkowi jeszcze jedną szansę. Małżonkowie spróbują uratować swój związek na terapii u psychologa.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2015 nowe odcinki od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 18 w Polsacie

Emilka i Bartek rozstali się kiedy on uległ fascynacji Pauliną i nawiązał z seksowną panią weterynarz gorący romans. Ale upojne chwile z kochanką nie pozwoliły Miedzianowskiemu zapomnieć o żonie. W końcu zdał sobie sprawę, że to Emilka jest kobietą jego życia i tylko ją kocha.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Paulina doniesie na Bartka do izby lekarskiej - ZWIASTUN

Nowe odcinki "Pierwszej miłości" po wakacjach 2015 przyniosą odpowiedź na pytanie czy Emilka i Bartek wrócą do siebie i będą znów razem szczęśliwi jak kiedyś. Okazuje się, że to jeszcze nie koniec ich małżeństwa, a przełomem w ich wzajemnych relacjach będzie ślub Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski), na który pójdą razem.

Po kolejnych, niezbyt udanych próbach porozumienia zdecydują się na małżeńską terapię. Zadania podejmuje się wykwalifikowany psycholog, dobry znajomy Bartka? Czy reanimacja tego związku przyniesie oczekiwane efekty, a młodzi odzyskają spokój i szczęście?

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Sensacja w Wadlewie! Paulina zamieszka z księdzem na plebanii

Czy Paulina, była już miłość Bartka, wyklęta przez mieszkańców Wadlewa, nie będzie znów zagrażać Emilce? Tym bardziej, że mimo utraty pracy i dachu nad głową, zostanie w Wadlewie i zamieszka na plebanii! Czy to będzie dobra dla wszystkich decyzja ze strony nowego proboszcza (Włodzimierz Matuszak)?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: